forBet promocja

News - IV liga

Kibice pomogli znaleźć sponsora strategicznego

2015-09-18 11:30:55 Śniardwy Orzysz

Część środków ze współpracy z Grupą Avista Sp. z o.o. orzyszanie przeznaczą na zakup nowych strojów i sprzętu dla IV-ligowej drużyny. Fot. Łukasz Szymański

Część środków ze współpracy z Grupą Avista Sp. z o.o. orzyszanie przeznaczą na zakup nowych strojów i sprzętu dla IV-ligowej drużyny. Fot. Łukasz Szymański

Śniardwy Orzysz pozyskały nowego sponsora strategicznego, a w nawiązanie współpracy z Grupą Avista Sp. z o.o. zaangażowali się kibice klubu. Szczegóły rocznej umowy zostaną zaprezentowane podczas specjalnej konferencji zaplanowanej w październiku.

Śniardwy Orzysz i Grupa Avista Sp z.o.o podpisały umowę, na mocy której firma działająca w branży budowlanej została nowym sponsorem strategicznym klubu. Współpraca będzie obowiązywała przez rok. Wykupienie największego pakietu sponsorskiego klubu umożliwia m.in. reklamę na strojach meczowych IV-ligowego zespołu, które zostaną zakupione z puli przekazanych środków, stronie internetowej, biuletynie informacyjnym wydawanym przy okazji meczów w Orzyszu. Klub oferuje także inne usługi marketingowe, a przede wszystkim pozwoli firmie zaistnieć w świadomości kibiców piłki nożnej w naszym regionie.

Grupa Avista Sp z.o.o. zajmuje się dystrybucją cementu, sprzedaje także materiały budowlane,kruszywo, kostkę brukową. Firma buduje sieć sprzedaży, a jej produkty dostępne są m.in. w Orzyszu oraz innych miasta na Warmii i Mazurach.

Warto podkreślić, że nawiązanie współpracy Śniardw z nowym sponsorem strategicznym było możliwe dzięki zaangażowaniu kibiców. Warunki umowy zostaną przedstawione podczas konferencji zaplanowanej w Orzyszu. Spotkanie władz klubu z przedstawicielami Grupy Avista Sp z.o.o przy udziale kibiców i sympatyków zaplanowano w październiku.

luc

 źródło: sniardwy.orzysz.pl

Komentarze

 1. kibic z Lubawy 2015-09-19 18:45:36 (bkm***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53839 0:0 zgłoś

  Start Kozłowo - Motor Lubawa 2 : 3

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #  # 
#  # # # # 
#  # #  ##  
#  # #  ##  
#  # # # # 
 #### # #  #