forBet promocja

News - Inne

Constract Lubawa przed nowym sezonem I ligi futsalu

2015-09-17 14:42:16 Constract Lubawa

 Constract Lubawa przed nowym sezonem I ligi futsalu. Fot. Constract Lubawa

Constract Lubawa przed nowym sezonem I ligi futsalu. Fot. Constract Lubawa

Kilkadziesiąt godzin pozostało do inauguracji I ligi futsalu. Trzeci sezon Constractu Lubawa w drugiej klasie rozgrywkowej w Polsce staje się faktem. Choć na wielkie futsalowe emocje w Lubawie musimy poczekać do następnej soboty, to głód meczów o stawkę widać na każdym kroku.

Zespół przygotowania zaczął ponad dwa miesiące temu. Ogrom wykonanej pracy czeka na odbiór naszego inwestora, czyli jednej z najlepszych publiczności futsalowych w Polsce. Tak to lubawscy kibice są głównym, najważniejszym i nieodzownym fundatorem emocji. Kibice to nasz największy motywator, to ludzie których sportowa pasja oraz spontaniczne podejście do sportu powoduje że "Chcieć To Móc". To dla tej niesamowitej publiczności coraz większa grupa ludzi pracuje by dać kibicom tą nieopisaną sportową radość.

Nasz niedzielny przeciwnik to drużyna MOKS Słoneczny Stok Białystok. Przeciwnik z pewnością niezwykle wymagający. O jakości zawodników z wschodniej ściany naszego kraju świadczy, że z dobrym skutkiem funkcjonują tam dwie drużyny Futsalowe na poziomie pierwszej ligi. Ponadto kilka lig środowiskowych i co by nie było Ekstraklasowa Jagielonia co roku udowadniająca, że szkolenie i praca z młodzieżą stoi tam na bardzo wysokim poziomie.

Wychowankowie Białostockich szkółek co roku wyjeżdżają z miasta i z powodzeniem podbijają najbogatsze kluby w Polsce. Nasz najbliższy przeciwnik to bardzo ciekawa mieszanka zawodników typowo futsalowych jak i trawiastych o nieprzeciętnych umiejętnościach technicznych i doskonałej wydolności. Zadanie z pewnością trudne jednak jak najbardziej wykonalne. Po ostatnim spotkaniu mamy sporo do udowodnienia zaskakująca wysoka porażka w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu stanie się powodem do jeszcze większej motywacji i zaangażowania. Zespół z Białegostoku można pokonać udowodniliśmy w poprzednim sezonie w hali przy ul. Św. Barbary. Wyrachowana przemyślana i spokojna gra to chyba najlepszy sposób na ten zespół.

Z pewnością nie możemy pozwolić sobie na zbyt otwarty futsal. Przeciwnicy wyróżniają się dużą szybkością konstruowani kontr i co gorsze potrafią je wykorzystywać. Pierwsze spotkanie to z pewnością wiele niewiadomych, cały czas nie znamy kadry meczowej na najbliższe spotkanie.

Dawid Klejna, Constract Lubawa

Komentarze

 1. Grajek 2015-09-18 21:16:41 (***-***-***-***.IP.cloudmosa.com) #53826 0:0 zgłoś

  Tylko MOTOR w lubawie!!!

 2. L-ubawiak 2015-09-18 08:09:02 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #53813 0:0 zgłoś

  To klub z wieloletnią tradycją, który gra w lidze, gdzie są spadki i nie można się tam po prostu zgłosić!

 3. asa 2015-09-17 15:32:09 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #53807 0:0 zgłoś

  motor lubawa a co to kur..jest a co to kur jest!!

 4. Motor 2015-09-17 15:27:01 (public-gprs***.centertel.pl) #53806 0:0 zgłoś

  W Lbw tylko MOTOREK!!!!

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #  # 
#  # #    # # 
####  #####  ##  
# #  #    ##  
#  # #    # # 
#  # ###### #  #