forBet promocja

Krótko - III liga

Znicz rozbity po Warmii

2015-08-28 12:13:57 Znicz Biała Piska, Robert Cychol, Daniel Michałowski, Adam Radzikowski, Maciej Kierznowski

Jednym z zawodników Znicza, który nabawił się kontuzji w meczu z Warmią był Robert Cychol (z prawej). Fot. Łukasz Szymański

Jednym z zawodników Znicza, który nabawił się kontuzji w meczu z Warmią był Robert Cychol (z prawej). Fot. Łukasz Szymański

Aż trzy zmiany zrobione przez Ireneusza Piwko w meczu Znicza Biała Piska z Warmią Grajewo podyktowane były urazami zawodników. Poważnie wyglądają kontuzje Macieja Kierznowskiego i Roberta Cychola.

Już w 27. minucie środowego meczu problem mięśniowy zgłosił Daniel Michałowski. W jego miejsce pojawił się Maciej Kierznowski i pograł… jeszcze krócej. Pomocnik opuścił już 10 minut później, a przyczyną była kontuzja stawu skokowego. Maciej Kierznowski miał problemy z prawą kostką już w poprzednim sezonie, a wyniki pierwszych badań wskazują, że może wypaść z gry na dłuższy okres.

W drugiej połowie boisko musiał opuścić Robert Cychol. Obrońca doznał urazu podczas ofensywnej akcji. Ruszył do piłki zagranej na skrzydło, zdołał dośrodkować mimo asysty rywala, ale upadł na ziemię i długo zwijał się z bólu, trzymając za kolano. Po meczu trafił do szpitala. Zawodnik, który latem dołączył do Znicza, też miał już wcześniej kontuzjowany ten sam staw.

W końcówce spotkania pomocy potrzebował również Adam Radzikowski. Bramkarz Znicza dokończył mecz, ale boisko opuścił utykając. W drugiej połowie ostro zaatakował go napastnik Warmii, gdy bramkarz próbował złapać piłkę po podaniu Aleksandra Lipowskiego.

luc

Komentarze

 1. Fan 2015-08-28 17:00:45 (acct***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53518 0:0 zgłoś

  Mirek ,ogarnij się.to nie okręgówkaSpakuj kredki i do szkoły.

 2. Ksd30 2015-08-28 16:44:22 (aayc***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53517 0:0 zgłoś

  Ty Mirek . Ty to jesteś fachowiec..ha.

 3. @ MIREK 2015-08-28 14:23:59 (***.***.***.***) #53515 0:0 zgłoś

  Mirek nie przesadzaj, w przeciągu paru lat to Znicz zrobił 3 awanse i pokonał drogę od a klasy do III ligi. Fakt faktem, że jeśli chodzi o III ligę to naprawdę dobra była jedynie ostatnia wiosna, ale w sumie dało to szóste miejsce, które jest sukcesem dla Znicza i powtórzenie tego miejsca w tym sezonie dało by najprawdopodobniej utrzymanie. Wzmocnienia były, ale były też odejścia dwóch podstawowych zawodników do Ełku i dla mnie przed sezonem Znicz to był spory znak zapytania i niestety dalej tak jest.

 4. mirek 2015-08-28 14:14:08 (agip***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53514 0:0 zgłoś

  wszystko przeciw zniczowi.kontuzje ,rywale też punktów nie oddają jak można się było spodziewać.ten zespól już od paru lat nie spełnia pokładanych w nim nadziei.teraz po wzmocnieniach można się było spodziewać ze będą gromić rywali a tu niestety wielki zonk.mozna.i jeszcze teraz te kontuzje.

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
#  # # # ##  # 
#  # #  # # # # 
#  # ###### # # # 
#  # #  # #  ## 
 #### #  # #  #