Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Zabójcza końcówka beniaminka

2015-08-23 01:04:53 Unia Susz, Śniardwy Orzysz

Wynik meczu w Orzyszu w doliczonym czasie gry ustanowił Adam Marcinkiewicz. Fot. Łukasz Szymański

Do 87 minuty Unia Susz przegrywała w Biskupcu 0:1, ale ostatecznie ekipa spod Iławy wygrała 2:1. Najwięcej goli w całej kolejce padło jednak w Orzyszu, gdzie Śniardwy 5:2 ograły Orła. Czerwono było za to w Pasłęku, gdzie arbiter wykluczył aż trzech zawodników (rezerwy Stomilu od 30 minuty grały w dziesiątkę).

• Start Kozłowo – DKS Dobre Miasto 1:0

• Polonia Pasłęk – Stomil II Olsztyn 1:1 (1:0)

1:0 – Konczewski (25 k), 1:1 – Wypniewski (63)

• Motor Lubawa – Mrągowia Mrągowo 1:1

• Śniardwy Orzysz – Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (2:0)

1:0 – Szymanowski (5), 2:0 – Kowwalczyk (40 k), 3:0 – Sidorowicz (60), 3:1 – P. Szypulski (78), 4:1 – Kropiewnicki (87), 4:2 – P. Szypulski (89), 5:2 – Marcinkiewicz (90)

Śniardwy Orzysz - Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (2:0) Śniardwy Orzysz - Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (2:0) Śniardwy Orzysz - Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (2:0) Śniardwy Orzysz - Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (2:0) Śniardwy Orzysz - Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (2:0)