forBet promocja

News - III liga - Transfery

Burzyński może wrócić

2015-07-30 23:27:22 Patryk Burzyński, Concordia Elbląg

Patryk Burzyński w barwach Olimpii Elbląg. Fot. Michał Kuna

Patryk Burzyński w barwach Olimpii Elbląg. Fot. Michał Kuna

Jak zapowiada prezes klubu Mirosław Pelc, Concordia Elbląg negocjuje powrót Patryka Burzyńskiego, młodego pomocnika, który w ubiegłym sezonie był w kadrze ekstraklasowego Górnika Łęczna.

21-letni pomocnik trafił do Łęcznej przed ubiegłym sezonem właśnie z Concordii, ale wcześniej związany był z elbląską Olimpią. W barwach Górnika elblążanin zaliczył tylko występ w spotkaniu Pucharu Polski ze Stalą Rzeszów. Teraz, jak zapowiada na łamach "Dziennika Elbląskiego" prezes Concordii Mirosław Pelc, jego powrót do klubu jest całkiem realny.

Przejście do Concordii Burzyńskiego nie byłoby zresztą tego lata jedynym powrotem do klubu z Elbląga. Przed sezonem drużynę wzmocnili m.in. inni elblążanie: Michał Lepczak (powrót z Błękitnych Stare Pole), Karol Styś (Kaszubia Kościerzyna) oraz Michał Kiełtyka (Radomiak Radom) i Łukasz Laskowski (Motor Lubawa).

— Do nowego sezonu przystępujemy jeszcze bardziej zmobilizowani, ale już bez grona piłkarzy z zagranicy. Pozostał tylko Kameruńczyk Jean Claude Essomba - zapowiada na łamach "Dziennika Elbląskiego" Pelc.

PG

Komentarze

 1. kibic 2015-08-01 12:45:06 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #52971 0:0 zgłoś

  Do budy kundlu

 2. Kundel 2015-07-31 13:58:59 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #52957 0:0 zgłoś

  Dobra paka moze być w concordi. Matloka bogdanowicz niburski tomczuk kieltyka burzyński szmyt song stys lewandowsi . Mogą być micni indywidualnie , ciekawe jak zespołowo to bedzie wygladalo ☺

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #  # 
 # # #   #  # 
 ##  ##### #  # 
 ##  #   # ## # 
 # # #   ## ## 
#  # ###### #  #