forBet promocja

News - Inne

Oldboje zagrają dla Fabianka

2015-07-28 23:34:13 -

Oldboje zagrają dla Fabianka

Dziesięć drużyn weźmie udział w siódmej już edycji Pikniku Piłkarskiego, który odbędzie się 1 sierpnia na stadionie w Barczewie. W tym roku oldboje z Warmii i Mazur i Mazowsza zagrają dla ciężko chorego Fabianka.

W turnieju wezmą udział trzy zespoły z Olsztyna, a także drużyny z Żuromina, Przasnysza, Baboszewa, Płońska, Jonkowa, Jezioran oraz Barczewa. Tegoroczna edycja jest szczególna z kilku względów. Po pierwsze dzięki Oldboys Olsztyn i osobie Jarka Leśniaka będzie to turniej z najliczniejszą liczbą zespołów w swojej historii, po raz pierwszy do udziału zaproszono także ekipy spoza województwa, ale najważniejszy jest cel turnieju - wszyscy zagrają na rzecz Fabianka Dargiewicza. Fabianek to syn zawodnika rezerw Pisy, który urodził się z chorobą genetyczną, (SMA) Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.

Wszystkie zaproszone drużyny bardzo chętnie wsparły tę inicjatywę i z chęcią przybędą do Barczewa. W akcję pomocy zaangażowali się także znani sportowcy oraz artyści z Warmii i Mazur, m.in.: Mamed Chalidov, Przemysław Opalach, Krzysztof Hołowczyc, Paweł Papke, firma R-Gol, zespół ENEJ oraz wiele anonimowych postaci z wielkim sercem.

Część z nich przekazała wartościowe gadżety, które rodzina przeznaczy na licytację. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę w dowolny sposób. Jednym z nich jest wizyta na naszym turnieju i bezpośrednie wsparcie. Turniej rozpocznie się o godzinie 9, zespoły zagrają w 2 grupach po 5 zespołów. Podsumowanie turnieju, połączone z wręczeniem nagród i imprezą integracyjną zaplanowano na godz. 19 w barczewskim amfiteatrze.

Numer konta:

34194010766311664700000000

Tytułem: Pomagamy Fabiankowi

[email protected], 502223466

Organizatorzy : Centrum Kultury Barczewo, Pisa Barczewo, Mariusz Kardasz, Krzysztof Rechul, Sebastian Kwiatkowski

 Boateng

 

Komentarze

 1. Irena Onufryjenko 2015-08-19 22:53:54 (barczewo.macrosat.pl) #53358 0:0 zgłoś

  Ciesze się ze pomogliscie dla fabianka dziekuję

Dodaj swój komentarz

           
   # ###### #### 
   # #   #  # 
   # ##### #   
   # #   #   
#  # #   #  # 
 #### ###### ####