News - Stadion - Kibice - I liga

70-lecie i prezentacja w słońcu i rodzinnej atmosferze

2015-07-19 22:57:31 Stomil Olsztyn

70-lecie i prezentacja w słońcu i rodzinnej atmosferze. Fot. Emil Marecki

70-lecie i prezentacja w słońcu i rodzinnej atmosferze. Fot. Emil Marecki

Dopisała pogoda i, przede wszystkim, atmosfera, a imprezę zaszczycił m.in. legendarny w Olsztynie trener Bogusław Kaczmarek. Przez blisko sześć godzin kibice, piłkarze i inni ludzie związani ze Stomilem integrowali się dziś na stadionie przy al. Piłsudskiego podczas rodzinnego pikniku z okazji 70-lecia klubu.

Punkty gastronomiczne, mnóstwo atrakcji i animacji dla dzieciaków, licytacje na rzecz byłego bramkarza Stomilu Daniela Iwanowskiego, a na koniec prezentacja zespołu i półgodzinny mecz obecnej, I-ligowej, ekipy z dawnymi gwiazdami olsztyńskiego Stomilu. Wszystko zorganizowane ze smakiem, pomysłem i fantastycznej, miłej atmosferze…

Tak najkrócej można opisać dzisiejszy piknik z okazji 70-lecia klubu, połączony z prezentacją zespołu przed startem I-ligowych rozgrywek. Piłkarze Stomilu pokazali się w nowych, okolicznościowych koszulkach, przygotowanych specjalnie na dzisiejszy event, a we wspomnianym meczu pokazali się m.in. Sylwester Czereszewski, Andrzej Jasiński, Arkadiusz Klimek czy Jarosław Talik.

Mimo prowadzenia „starych” już 2:0 (gole Czereszewskiego i Rafała Szweda), ostatecznie krótkie starcie zakończyło się remisem 2:2.

70-lat na Piłsudskiego, czyli piknik ze Stomilem Olsztyn 70-lat na Piłsudskiego, czyli piknik ze Stomilem Olsztyn 70-lat na Piłsudskiego, czyli piknik ze Stomilem Olsztyn 70-lat na Piłsudskiego, czyli piknik ze Stomilem Olsztyn 70-lat na Piłsudskiego, czyli piknik ze Stomilem Olsztyn

Zobacz pełną galerię zdjęć: 70-lat na Piłsudskiego, czyli piknik ze Stomilem Olsztyn

PG

Pozyczkaportal.pl - porównywarka pożyczek i kredytów online

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
##### #  # ###### 
#  # #  #   # 
#  # #  #  #  
##### #  #  #  
#   #  # #   
#    #### ######