forBet promocja

News - Transfery - I liga

Lech wraca do domu. Kujawa i Bartkowski również z umowami

2015-07-09 01:00:23 Grzegorz Lech, Rafał Kujawa, Bartosz Bartkowski, Stomil Olsztyn

Grzegorz Lech trenuje ze Stomilem od początku okresu przygotowawczego. Fot. Paju

Grzegorz Lech trenuje ze Stomilem od początku okresu przygotowawczego. Fot. Paju

Dziś umowy ze Stomilem podpisała kolejna grupa piłkarzy. Po rocznej nieobecności w „Dumie Warmii” do Olsztyna wraca Grzegorz Lech. Kontrakty podpisali również doświadczony Rafał Kujawa i młody Bartosz Bartkowski.

Dla Lecha, jednego z najbardziej zasłużonych piłkarzy Stomilu w XXI wieku, to drugi powrót do Olsztyna w karierze. Tym razem 32-letni pomocnik wraca do Stomilu po zaledwie rocznej przerwie na grę w I-ligowej Arce. Na transfer do Gdyni Lech zdecydował się po sezonie 2013/14, gdy ówczesne władze Stomilu nie zaproponowały mu nowej umowy z olsztyńskim klubem.

Kujawa, podobnie jak Lech, również ma na koncie występy w Ekstraklasie i I lidze. Przez ostatnie trzy sezony doświadczony napastnik występował w aż trzech różnych klubach. Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego w 2012 i 2014 roku grał w katowickiej „Gieksie”. Między pierwszym, a drugim podejściem w Katowicach był natomiast zawodnikiem w Pelikana Łowicz oraz Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

Trzecim graczem, który związał się dziś umową ze Stomilem jest 20-letni pomocnik Bartosz Bartkowski. Młody rozgrywający jesienią ubiegłego roku reprezentował barwy III-ligowego Startu Działdowo, a wiosną grał w IV-ligowym Warmiaku Łukta. Tego lata przymierzano go natomiast m.in. do II-ligowej Legionovii Legionowo, ale ostatecznie trener Mirosław Jabłoński postanowił zabrać młodego pomocnika na obóz do Jarocina.

Cała trójka podpisała ze Stomilem dwuletnie umowy.

PG

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
   # #  # #### 
   # #  # #  # 
   # #  # #  # 
   # #  # # # # 
#  # #  # #  # 
 ####  ####  ### #