forBet promocja

News - Transfery - I liga

„Suchy” comes back! Inni też podpisują

2015-07-07 01:24:52 Łukasz Suchocki, Stomil Olsztyn, Adam Duda, Arkadiusz Mroczkowski, Arkadiusz Czarnecki, Michał Trzeciakiewicz

Łukasz Suchocki. Fot. Artur Szczepański

Łukasz Suchocki. Fot. Artur Szczepański

To pierwszy z dwóch wielkich powrotów do Stomilu tego lata. W poniedziałek 28-letni Łukasz Suchocki podpisał z olsztyńskim klubem dwuletnią umowę. Kontrakty przedłużyli też Arkadiusz Czarnecki i Michał Trzeciakiewicz.

Temat jego powrotu do Stomilu pojawiał się, od kiedy tylko „Suchy” opuścił Olsztyn. Nic dziwnego, bo po odejściu z Olsztyna skrzydłowy rodem z Iławy nie grał już ani tak efektownie, ani tak skutecznie jak wcześniej. Jego też najwyraźniej w Olsztynie brakowało. Po rozstaniu z Chojniczanką Chojnice, w której „Suchy” spędził ostatnie pół roku, zawodnika łączono z kilkoma klubami z regionu. Wymieniano m.in. Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie i GKS Wikilec, ale ani w jedno, ani w drugie jakoś nie bardzo chciało się wierzyć. Jak widać słusznie, bo finalnie „Suchy” znowu zagra przy al. Piłsudskiego.

Suchocki to jednak nie jedyny zawodnik, który podpisał dziś kontrakt ze Stomilem. Nowe umowy z klubem z Olsztyna parafowali również Michał Trzeciakiewicz i Arkadiusz Czarnecki, na temat którego odejścia spekulowano już od kilku miesięcy.

To nie wszystkiego nowinki z obozu warmińsko-mazurskiego I-ligowca. Ze zespołem trenował dziś 19-letni Konrad Romachów, a na horyzoncie pojawiło się nazwisko napastnika Adama Dudy, wychowanka Lechii, który w minionym sezonie był zawodnikiem Widzewa.

A kto może odejść? Poza przebywającym na testach w bydgoskim Zawiszy Tomaszem Wełnickim, coraz trudniej o wskazanie kolejnych nazwisk. Jak udało się nam ustalić, w grę wchodzi jeszcze wypożyczenie Arkadiusza Mroczkowskiego do II-ligowego Radomiaka Radom i – cały czas aktualny – transfer Dawida Szymonowicza do Niemiec.

Piotr Gajewski

Komentarze

 1. Data artykulu 2015-07-07 01:24 2015-07-07 02:06:19 (public***.cdma.centertel.pl) #52547 0:0 zgłoś

  nie dzis a wczoraj suchy dolaczyl jak i pozostali czy tez wczoraj 19-latek a nie dzis,poza tym nie GKS Wikilec a GKS Wikielec

Dodaj swój komentarz

           
 ####  #### ##### 
#  # #  # #  # 
#   #  # #  # 
# ### #  # ##### 
#  # #  # #  # 
 ####  #### #  #