Temat dwadozera.pl - Nasi za granicą

"Siedmiu wspaniałych" w 20. kolejce

2011-04-05 23:23:48 Łukasz Broź, Tomasz Zahorski, Zbigniew Małkowski, Tomasz Lisowski, Paweł Sobolewski, Łukasz Gikiewicz, Adrian Mierzejewski

Siedmiu graczy z Warmii i Mazur wystąpiło w 20. kolejce naszej Ekstraklasy. Adrian Mierzejewski wpisał się nawet na listę strzelców.

Łukasz Broź (Widzew Łódź) – 90 minut w zremisowanym bezbramkowo meczu z Arką Gdynia.

Łukasz Gikiewicz (Śląsk Wrocław) – grał do 81 minuty w zremisowanym 2:2 spotkaniu z Lechem Poznań.

Adrian Miejerzewski (Polonia Warszawa) – cały mecz i gol w 12 minucie spotkania z Koroną Kielce, wygranym przez warszawian 3:1.

Tomasz Lisowski (Korona Kielce) – całe zawody w przegranym spotkaniu z Polonią Warszawa okraszone żółtą kartką.

Zbigniew Małkowski (Korona Kielce) – mecz zaczął na „ławie”, ale wszedł na boisko w 54 minucie, kiedy kielczanie z Polonią przegrywali już 1:3. Zachował czyste konto.

Paweł Sobolewski (Korona Kielce) – cała druga połówka w przegranym 1:3 meczu z Polonią Warszawa.

Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze) – 77 minut w wygranym 1:0 meczu z Cracovią.