News - III liga - IV liga - Puchar Polski

Gol w końcówce daje awans. Olimpia w finale WPP!

2015-05-28 00:07:11 Olimpia Olsztynek, Artur Szymula

Wojewódzki Puchar Polski. Fot. Artur Szczepański

Dwaj III-ligowcy, czyli Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie i Olimpia Olsztynek zmierzą się 4 czerwca w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski w Górowie Iławeckim. O awansie olsztyneckiej drużyny do finału zadecydował gol Artura Szymuli w końcówce spotkania z IV-ligową Granicą Kętrzyn.

W spotkaniu w Kętrzynie do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Gdy zanosiło się już na dogrywkę, „złotego gola” w 88 min. spotkania zdobył Artur Szymula, wykańczając akcję Mateusza Różowicza.

Po drodze do finału Olimpia pokonała Błękitnych Pasym, Tęczę Biskupiec, Warmię Olsztyn i MKS Korsze.

źródło: olimpia.olsztynek.com.pl / własne

1. MRS 2015-06-13 19:25:21 (cmo***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #52167 0:0 zgłoś

WAZNE ZE POLSKA PO 61 MINUTACH PROWADZI Z GRUZJA 10 PO GOLU ARKADIUSZA MILIKA CHLOPAKA Z PERSPEKTYWAMI.

2. Ave Olsztynek 2015-05-30 19:41:20 (***adad***.bb.sky.com) #51919 0:0 zgłoś

Puchar jedzie do olsztynka :)

3. kibic 2015-05-29 13:13:18 (***.olsztyn.vectranet.pl) #51897 0:0 zgłoś

byłem na tym meczu to banda patałachów , jedni i drudzi obroncy graja jak b klasowe trzonki

4. Do FAN 2015-05-28 22:33:15 (public-gprs***.centertel.pl) #51895 0:0 zgłoś

Zamknij sie swinski ryju i nie komentuj jak nie byles na meczu.

5. Fan 2015-05-28 22:13:06 (agqy***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51894 0:0 zgłoś

Boisko burakom zaorali.

6. ax 2015-05-28 20:40:50 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #51893 0:0 zgłoś

ale czemu się wydzierasz, coś się stało?

7. kib 2015-05-28 17:39:41 (dlv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51891 0:0 zgłoś

jesli chodzi o ten mecz to pierwsza polowa stala na najwyzszym trzecioligowym poziomie albo i lepiej ,druga byla o klasa albo i dwie slabsza ,w pierwszej polowie bylo tyle sytuacji emocjonujacych ,nie wykorzystany rzut karny Olimpii ,wyczucie bramkarza gospodarzy ,trzy niewykorzystane sytuacje przez GRANICE ,PO PROSTU STUPROCENTOWE ,GRANICA W PIERWSZEJ POLOWIE GRALA PO PROSTU SWIETNIE,ALE I OLIMPIA POTRAFILA MOCNO ATAKOWAC ,WYNIK MOGLBY BYC NAPRAWDE INNY GDYBY GRANICA WYKORZYSTALA SWOJE DOSKONALE SYTUACJE,SZCZEGOLNIE PRZEZ LIDERA DRUZYNY MARIUSZA MACHNIAKA ,KTORY O TYM DOBRZE WIE I MYSLE ZE ZREHABILITUJE SIE W MECZACH LIGOWYCH ,POLFINAL GRANICY KETRZYN JEST JEDNAK JEJ OLBRZYMIM SUKCESEM ,DZIEKUJEMY.

8. ma 2015-05-28 17:30:16 (dlv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51890 0:0 zgłoś

oczywiscie pomijajac reprezentacje..

9. ma 2015-05-28 17:27:12 (dlv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51889 0:0 zgłoś

buraki z granicy ,smieszne ,cala polska pilka to buractwo.

10. Pepe 2015-05-28 08:35:26 (***.olsztyn.vectranet.pl) #51884 0:0 zgłoś

Dośrodkowanie rozowicza i gol szymuli, chyba taka kolejnosc

11. zyx 2015-05-28 08:12:36 (n***-***-***.opera-mini.net) #51883 0:0 zgłoś

Dokładnie bramka samobójcza.brawo dla Granicy za emocje ktore nam dawała w pucharze:) i powodzenia Olimpi.

12. zaz 2015-05-28 07:35:55 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #51882 0:0 zgłoś

Bramka była samobojcza a nie rozowicza...

13. górowiak 2015-05-28 06:54:00 (hex***.internetdsl.tpnet.pl) #51878 0:0 zgłoś

W związku z tym ,że już organizator-gospodarz finału ma podpisane stosowne umowy ze służbami (policja,straż,ochrona) na dzień 4 czerwca i inne organizacyjne sprawy m.in. zaproszenia,bilety ,plakaty na ten dzień , to już żadnych zmian nie będzie.

14. Fan 2015-05-28 06:20:55 (agpx***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51877 0:0 zgłoś

Dobrze burakom z Granicy.Tym razem nie udało się przekręxić.

15. ? 2015-05-28 06:12:35 (***.***.***.***) #51876 0:0 zgłoś