forBet promocja

News - III liga - IV liga - B klasa

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2015-05-13 00:06:49 Daniel Świderski, Znicz Biała Piska, Grzegorz Kulpaka, Błękitni Orneta, Paweł Piceluk, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Mateusz Lawrenc, Paweł Olszewski, DKS Dobre Miasto, Marceli Kowalski, Mrągowia Mrągowo, Paweł Kaczmarczyk, Wałsza Pieniężno, Wiktor Biedrzycki, Huragan Morąg, Piotr Kozłowski, MKS Korsze

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paweł Piekutowski

Kryteria wyboru do "Jedenastki tygodnia dwadozera.pl" są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Lawrenc (Błękitni)--------------

-------Kulpaka (Błękitni)-------Kaczmarczyk (Wałsza)-------Biedrzycki (Huragan)-------

-------D. Świderski (Znicz)-------Olszewski (DKS)-------Kowalski (Mrągowia)-------

-------Bednarczyk (Tytan)-------

-------Piceluk (Drwęca)-------Matera (Fortuna)-------Kozłowski (MKS)-------

 • Mateusz Lawrenc (Błękitni Orneta): 18-letni bramkarz zagrał w niedzielę na 'zero z tyłu'' w wyjazdowym meczu z liderem Granicą Kętrzyn. Dwie wybronione sytuacje 1 na 1 i interwencja sezonu gdy instynktownie obronił strzał z pięciu metrów napastnika Granicy.
 • Wiktor Biedrzycki (Hurgan Morąg): Bardzo dobre spotkanie młodego obrońcy. Strzelił pierwszą bramkę w meczu, a jego Huragan wygrał 6:1 z Romintą Gołdap.
 • Grzegorz Kulpaka (Błękitni Orneta): Solidny mecz, bramka z karnego, udane interwencję w obronie. Błękitni pokonali na wyjeździe 2:0 lidera z Kętrzyna.
 • Paweł Kaczmarczyk (Wałsza Pieniężno): Strzelił bramkę dającą remis z liderem rozgrywek (1:1 w Rychlikach z Victorią).
 • Daniel Świderski (Znicz Biała Piska): Trzy bramki w meczu z Concordią Elbląg. Znicz wygrał mecz 4:0. Warto dodać, że jesienią w Elblągu strzelił 4 bramki.
 • Paweł Olszewski (DKS Dobre Miasto): Kolejny kapitalny mecz w jego wykonaniu. Zaliczył trzy asysty w wygranym meczu 3:0 z Warmią Olsztyn.
 • Marceli Kowalski (Mrągowia Mrągowo): Dwie bramki w wygranym 3:1 meczu Mrągowia - Zatoka Braniewo.
 • Marek Bednarczyk (Tytan Łankiejmy): Mimo ponad 40 lat ustrzelił hattricka i zanotował asystę w meczu z Ometem Srokowo. Tytan wygrał 7:1.
 • Paweł Piceluk (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie): 29 i 30 bramka w sezonie. Drwęca wygrała 4:1 z KS Wasilków.
 • Grzegorz Metera (Fortuna Gągławki): Trzy bramki, dwie asysty i wywalczony rzut karny w szalonym meczu wygranym przez Fortunę w Zwierzewie 7:4.
 • Piotr Kozłowski (MKS Korsze): Strzelił trzy bramki, a jego zespół wygrał 5:0 z Puszczą Hajnówka.

Wyselekcjonował rys oraz czytelnicy dwadozera.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # ####  #### 
## ## #  # #  # 
# ## # #  # #   
#  # #  # #   
#  # #  # #  # 
#  # ####  ####