Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Powrót Mrągowii, remis w meczu na szczycie

2015-05-09 20:40:57 Mrągowia Mrągowo, GKS Wikielec, Zatoka Braniewo, Warmiak Łukta

W Mrągowie losy meczu odwróciły się w drugiej połowie. Dwie bramki Kowalskiego i jedna Kapusty dały gospodarzom komplet punktów. Fot. Piotr Piercewicz

Mimo, że Mrągowia przegrywała do przerwy z Zatoką Braniewo 0:1, to ostatecznie wygrała 3:1 kończąc mecz w 10. Z kolei w meczu na szczycie rozgrywanym w Wikielcu, miejscowy GKS zremisował 1:1 z Warmiakiem Łukta.

• GKS Wikielec - Warmiak Łukta 1:1 (1:0)

1:0 - Ludwiczak, 1:1 - Śnieżawski

• Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo 3:1 (0:1)

0:1 - Niewiadomski, 1:1 - ?, 2:1 - Kowalski, 3:1 - Kapusta

czerwona kartka: Kowalski (Mrągowia, dwie żółte)

• DKS Dobre Miasto - Warmia Olsztyn 3:0
  • Start Kozłowo - Polonia Pasłęk 1:2

Bramki: A. Foruś - Lenart, Musiński

• Motor Lubawa - Victoria Bartoszyce 2:1 (1:1)

1:0 - Lewicki, 1:1 - Zawadzki, 2:1 - Maj (90+)

czerwona kartka: Osiński (Victoria, dwie żółte)

• Pisa Barczewo - Omulew Wielbark 2:0

Bramki: Łukaszewski, Maciąg

• Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn 0:0

NA SPOTKANIA IV LIGI ZAPRASZAŁ MATEUSZ ZAWADZKI Z VICTORII BARTOSZYCE

Niedzielne spotkanie:

• Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta (16)

TS

1. tip top 2015-05-10 22:23:41 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #51664 0:0 zgłoś

Na 1:1 dla mrągowi tez strzelił Kowalski

2. MKS 2015-05-10 19:43:01 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #51657 0:0 zgłoś

Wczoraj w Zatoce najżywszym zawodnikiem był ich trener,reszta głeboki zimowy betonowy sen.Z takim podejsciem zawodnikow Zatoki do meczow jak wczoraj raczej juz zadnego nie wygraja.

3. ja 2015-05-10 18:45:18 (***-***-***-***.net.hawetelekom.pl) #51653 0:0 zgłoś

jak sie chujowo gra to i węgorze wam nie pomogą.

7. do kkk 2015-05-10 16:43:44 (public***.cdma.centertel.pl) #51649 0:0 zgłoś

rozumiem, że jesteś którymś z sędziów wczorajszego meczu? może tym z orlim mosem! popisał się łysy pan z chorągiewką! bezwstydne qtasy bez honoru siedzieli po meczu w szatni i wpierdalali mięcho i węgorze! ja bym was qrwa nakarmił ale szczawiem!

8. kkk 2015-05-10 13:00:56 (barczewo.macrosat.pl) #51645 0:0 zgłoś

trzeba ogrywac to Kozłowo bo taki zespół nie poiwinien grac w 4 lidze

9. kibic 2015-05-10 12:35:19 (***.olsztyn.vectranet.pl) #51644 0:0 zgłoś

Wikielec nie odpuszcza wczoraj grali jakby to był mecz o wszystko w najmocniejszym składzie a i tak powinni podziękować krzoniowi bo nie gwizdnął 2 ewidentnych karnych dla lukty wszyscy widzieli jak obrońca dostaję w rękę tylko nie on dramat z jednego punktu powinni się cieszyc

10. do gks 2015-05-10 11:41:55 (***-***-***-***.net.hawetelekom.pl) #51643 0:0 zgłoś

to ciekawe bo wczoraj w wikielcu co innego mówili po meczu.

11. KKS 2015-05-10 10:47:16 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #51642 0:0 zgłoś