forBet promocja

Temat dwadozera.pl - III liga - Inne - Kibice

#AntonTrzymajSie

2015-05-01 00:08:07 Anton Kołosow, Olimpia Elbląg, #AntonTrzymajSie

Fot. e-Olimpia.com

Fot. e-Olimpia.com

To fantastyczny gest kibiców Olimpii, więc do akcji włącza się również nasza redakcja. Kilka dni temu fani klubu z Elbląga postanowili wesprzeć Antona Kołosowa, który od tygodni nie może się uporać z kontuzją kolana.

Kołosow to jeden z najbardziej zasłużonych piłkarzy w historii Olimpii, a dodatkowo wyjątkowo sympatyczna i skromna postać. Kilka razy był m.in. laureatem naszego Plebiscytu. Nic dziwnego, że jego brak jest dla III-ligowej Olimpii tak bardzo odczuwalny. Przypomnijmy bowiem, że popularny "Antek" wciąż nie doszedł do siebie po kontuzji kolana, której doznał jeszcze podczas okresu przygotowawczego. Co więcej, nadal trudno określić datę jego powrotu na boisku.

To właśnie dlatego kibice Olimpii ruszyli ze specjalną akcję, która ma wesprzeć ukraińskiego piłkarza na duchu. Na czym owa akcja polega?

"Polub, udostępnij gdzie możesz (Twój profil, Twoja strona na fb), podaj dalej" - czytamy na stronie e-Olimpia.com. - "Liczymy na konkretny odzew każdego z Was. Okażmy zaangażowaniem w akcję nasze wsparcie, które w chwili trudnej dla każdego sportowca jest potrzebne Ulubieńcowi trybun Agrykola 8. Tak wygląda internetowe rozpoczęcie akcji pt. "Anton trzymaj się". O dalszym rozwoju tej sympatycznej akcji będziemy informowali na bieżąco. Podpowiadamy, iż nie tylko w mediach społecznościowych można włączyć się do tej akcji. Jeśli chcesz, wydrukuj plakat i powieś go w dowolnym miejscu (w pracy/szkole, osiedlowym sklepie, itp.).

Anton, nigdy nie będziesz sam! Jesteśmy z Tobą!".

Oto hashtagi, którymi fani z Elbląga promują akcję:

 • ‪#‎AntonTrzymajSie‬
 • ‪#‎AntonJestesmyZToba‬
 • ‪#‎AntonWracajDoZdrowia‬
 • ‪#‎OlimpiaElblagZawszeRazem‬

Nasza redakcja również zachęca do aktywnego wspierania inicjatywy, a co za tym idzie Antka.

#AntonTrzymajSie

PG

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ####    # 
#  # #  #   # 
#  # #  #   # 
# # # #  #   # 
#  # #  # #  # 
 ### # ####  ####