forBet promocja

News - Inne

Nowe R-GOL.info, czyli wypas dla piłkarskich sprzętomaniaków!

2015-04-30 08:00:00 -

Rys. R-GOL.com

Rys. R-GOL.com

Firma R-GOL.com rusza z nową odsłoną serwisu dla piłkarskich zajawkowiczów i sprzętomaniaków, czyli R-GOL.info w wersji 2.0. Przeczytajcie, a potem przeklikajcie koniecznie!

Kiedyś były po prostu czarne korki i stroje z numerami od 1 do 11. Bywały bardziej albo mniej obciachowe i zwykle mało komfortowe. Obecnie jest nieco inaczej. Świat piłkarskiego sprzętu to gigantyczny przemysł, na którym liczy się nie tylko pragmatyzm, ale i wygląd. Jak w świecie mody. Najważniejszy jednak wciąż wydaje się komfort użytkowania, który ma wpływać na jeszcze efektywniejsze uprawianie wyczynowego sportu. Lekkość, wytrzymałość, wygoda...

To właśnie o tym jest R-GOL.info, portal stworzony z myślą o piłkarskich zajawkowiczach, którzy żyją piłką 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To dla nich powstała też całkowicie nowa, totalnie odświeżona odsłona portalu. Świeżość to przede wszystkim pełna responsywność, sprawiająca, że portal bez trudu dostosowuje się do wszelkich urządzeń mobilnych , oraz maksymalnie mocne sprzężenie z mediami społecznościowymi - Facebookiem, Instagramem, Youtube'em i Twitterem. A treści? Od dziś na R-GOL.info będzie jeszcze więcej testów sprzętu i rad ekspertów, boot spottingów i unboxingów oraz, w ogóle, gorących newsów, czyli typowej pożywki dla sprzętomaniaków.

To z R-GOL.info będzie można śledzić premiery najnowszych modeli korków, przyjrzeć się ich detalom przed zakupem i poznać opinie ekspertów - zwykle dobrze znanych ligowców, zaprzyjaźnionych ze sklepem internetowym R-GOL.com.

To jeszcze nie wszystko. Przynajmniej raz w miesiącu dla bywalców portalu będzie organizowany megakonkurs z wypasionymi nagrodami adidasa, Pumy, Nike, marki RG lub innych renomowanych producentów piłkarskiego sprzętu dostępnych na R-GOL.com.

Na dzień dobry - konkursy, w których do zgarnięcia jest sprzęt treningowy i meczowy Pumy oraz łapki polskiej marki 4Keepers.

Polecamy i... zapraszamy!

ZOBACZ NOWE R-GOL.info

Redakcja

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#   #  # ###### 
# ### ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # #  #