forBet promocja

News - III liga - IV liga - V liga - B klasa - I liga

Jak minął piłkarski weekend?

2015-04-27 22:21:34 Stomil Olsztyn, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Sokół Ostróda, Rominta Gołdap, Paweł Piceluk, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, GKS Wikielec, Zatoka Braniewo, Tomasz Ptak, Victoria Bartoszyce, Pisa Barczewo, Hubert Lis, Czarni Olecko, Śniardwy Orzysz, Jeziorak Iława, Oristo Montowo

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Jaki to był piłkarski weekend? W siedmiu punktach-komentarzach subiektywnie podsumowujemy miniony piłkarski weekend. Zapraszamy do dyskusji!

1. Stomil bezradny w Małopolsce. Stomil jechał na ten mecz, by powalczyć o punkty, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Dwa gole przed przerwą, jeden niedługo po starcie drugiej połówki i… po balu. Z Małopolski Stomil wróci bez punktów, za to z bagażem trzech bramek.

2. Sokół Ostróda wygrał na własnym stadionie 3:2 z Romintą Gołdap. W 48 minucie bramkarz Rominty obronił rzut karny wykonywany przez Macieja Szostka, ale sędzia nakazał powtórzyć jedenastkę. Za drugim razem zawodnik Sokoła się nie pomylił.

3. Paweł Piceluk idzie na króla strzelców III ligi. Napastnik, który latem miał trafić do Stomilu Olsztyn, wylądował ostatecznie w Drwęcy i chyba się tam dobrze czuje. W sobotę strzelił swoja 27 oraz 28 bramkę w sezonie.

4. W najciekawszym spotkaniu IV ligi GKS Wikielec zremisował 1:1 z Zatoką Braniewo. Gospodarze mieli sporo sytuacji, ale kolejny raz Tomas Ptak z Zatoki udowodnił, że IV liga to tylko okres przejściowy dla niego.

5. Victoria Bartoszyce kolejny raz zaskoczyła. Tym razem wygrali 1:0 na wyjeździe w Barczewie z Pisą. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Hubert Lis.

6. Czarni Olecko wygrali z liderem. Porażka 0:6 w poprzedni weekend tak zmobilizowała piłkarzy Czarnych, że w sobotę pokonali 4:2 lidera z Orzysza.

7. Jeziorak Iława wygrał 4:0. Pamiętamy czasy, kiedy Jeziorak Iława wygrywał po 4:0 ze Stomilem Olsztyn, a teraz... wygrywa w B-klasie nie obrażając nikogo, ale z drużyną Oristu Montowo. Ciekawe, kiedy Jeziorak wróci chociażby do III ligi?

Emil Marecki

 

Komentarze

 1. związek 2015-04-28 10:08:46 (***-***-***-***.ip.skylogicnet.com) #51385 0:0 zgłoś

  Skandal to jest cały ten związek. Miler pilnował Korsze ,teraz pilnuje Gołdap. A ten portal to zbrojne ramię związku.

 2. kibic 2015-04-28 09:43:52 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #51384 0:0 zgłoś

  Bramkarz Rominty powinien zostać zawieszony do końca sezonu przynajmniej. To skandal, że sędzia dal mu tylko żółtko!

 3. xxx 2015-04-28 00:08:42 (***.***.***.***) #51381 0:0 zgłoś

  Raz kolejny "popis" swoich możliwości dał pseudo arbiter Jarguz w meczu Sokół Ostróda-Rominta Gołdap, czego dowodem są chociażby wypowiedzi Panów trenerów obu drużyn na konferencji pomeczowej. Pan obserwator winien w swej ocenie dać temu dowód, ale zapewne duch dziadka sędziego sprawi, że ocena będzie idealna, rokująca na sędziowanie w wyższej klasie rozgrywkowej. Panie obserwatorze Tomaszu Płoski nie można tolerować takich zachowań drukarskich, a może innych

Dodaj swój komentarz

           
##### #  # #  # 
#  # #  # ## ## 
##### #  # # ## # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#####  #### #  #