forBet promocja

News - III liga - IV liga - V liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2015-04-07 23:23:33 Sebastian Wojtowicz, Granica Kętrzyn, Grzegorz Naczas, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Jakub Bartliński, DKS Dobre Miasto, Mateusz Butkiewicz, Znicz Biała Piska, Daniel Komorowski, Zatoka Braniewo, Damian Łukasik, Tęcza Miłomłyn, Krzysztof Filipek, Sokół Ostróda, Rafał Naruszewicz, Łyna Sępopol, Łukasz Szuprytowski, Olimpia Elbląg, Andrzej Grablewski, Danpol Knopin

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl. Rys. Paweł Piekutowski

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl. Rys. Paweł Piekutowski

Kryteria wyboru do "Jedenastki tygodnia dwadozera.pl" są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Wojtowicz (Granica)--------------

-------Naczas (Drwęca)-------Bartliński (DKS)-------A. Grablewski (Danpol)-------

-------Butkiewicz (Znicz)-------Łukasik (Tęcza)-------Markisz (Orlęta)-------Naruszewicz (Łyna)-------Szuprytowski (Olimpi E.)-------

-------Komorowski (Zatoka)-------Filipek (Sokół)------- 

Sebastian Wojtowicz (Granica Kętrzyn): Dobra postawa w bramce pozwala Granicy wygrać 2:0 z Motorem Lubawa.

Grzegorz Naczas (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie): Strzelił bramkę, a jego Drwęca wygrała swoje spotkanie 4:0.

Jakub Bartliński (DKS Dobre Miasto): Strzelił bramkę w Wielbarku. Jego zespół wygrał ostatecznie 3:1.

Andrzej Grablewski (Danpol Knopin): Danpol zrobił niespodzianke i pokonał Vęgorię 2:0. Jedną z bramek strzelił właśnie Grablewski.

Mateusz Butkiewicz (Znicz Biała Piska): Strzelił dwie bramki w meczu derbowym z Płomieniem Ełk. Środkowy pomocnik był bliski ustrzelenia hattricka jednak piłka zatrzymała się na słupku. Jeden z najlepszych zawodników spotkania.

Bartek Markisz (Orlęta Reszel): W dniu swoich 17. urodzin młody pomocnik Orląt zagrał świetne zawody, które okrasił strzeleniem dwóch goli.

Damian Łukasiak (Tęcza Miłomłyn): Strzelił cztery bramki w wygranym meczu 5:1 z Kormoranem Zwierzewo.

Rafał Naruszewicz (Łyna Sępopol): Poprowadził swoją grą zespół Łyny do zwycięstwa nad liderem z Orzysza. Strzelił bramkę na 1:0.

Łukasz Szuprytowski (Olimpia Elbląg): Bardzo aktywny na boisku w meczu z Huraganem Morąg. Asystował przy pierwszej bramce swojego zespołu.

Daniel Komorowski (Zatoka Braniewo): Strzelił dwie bramki w meczu z Warmiakiem oraz zaliczył piękną asystę piętą przy bramce Piotra Rutkowskiego.

Krzysztof Filipek (Sokół Ostróda): Strzelił dwie bramki w meczu przeciwko ŁKS-owi 1926 Łomża.

Zebrał rys

 

Komentarze

 1. OSa 2015-04-09 18:42:31 (djs***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51022 0:0 zgłoś

  Łukasz... Szuprytowski a to ciekawe

 2. bbb 2015-04-09 15:09:37 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #51021 0:0 zgłoś

  O co chodzi z tym podziałem IV ligi na 90 minut.pl

 3. galileo 2015-04-09 01:59:34 (n***-***-***.opera-mini.net) #51018 0:0 zgłoś

  Łukasz Sipko z Granicy Bezledy drugi mecz z rzedu zagrał bardzo dobrze,wybronil mnostwo strzalów na bramke i był w dwoch meczach bardzo pewny.

 4. kks 2015-04-08 08:35:55 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #51017 0:0 zgłoś

  Wychodzi na to ,ze bramkarz granice uratował przed porażką? Strasznie to mylne motor oddal może z dwa strzały na bramkę granicy z rzadka w ogóle atakowali , nie wiem skąd ten typ, co nie znaczy, ze jest złym bramkarzem...

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #### 
#  # # #  # 
#   # #   
#   # # ### 
#  # # #  # 
 #### # ####