Liga gra! - III liga - IV liga

Sobotnie wyniki III oraz IV ligi: Sporo emocji z Białej Piskiej

2015-04-04 21:38:59 -

Radość piłkarzy Znicza po bramce Daniela Świderskiego (w środku) na 3:2 w meczu z Płomieniem

w najciekawszym sobotnim spotkaniu III ligi Znicz Biała Piska wygrał 3:2 z Płomieniem Ełk. Korsze przegrywały już 0:2 ze Startem Działdowo, ale ostatecznie zremisowały 2:2. W IV lidze swoje spotkania wygrały drużyny z Dobrego Miasta oraz Braniewa.

III liga

• MKS Korsze - Start Działdowo 2:2 (0:2)

0:1 - Kwaśniewski (9), 0:2 - Szymański (42), 1:2 - Kowalewski (57), 2:2 - Kozłowski (70)

• Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)

1:0 - Dzierzgowski (21), 1:1 - Świderski (51)

• Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 3:2 (1:1)

1:0 - Butkiewicz (17 k), 1:1 - Furman (45), 2:1 - Butkiewicz (52), 2:2 - Molski (64), 3:2 - D. Świderski (89)

Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 3:2 (1:1) Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 3:2 (1:1) Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 3:2 (1:1) Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 3:2 (1:1) Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 3:2 (1:1)

ZOBACZ ZDJĘCIA!

• Olimpia Zambrów - Rominta Gołdap 3:0 (1:0)

1:0 - Twardowski 21, 2:0 - Byliński (71 s), 3:0 - Przyborowski (90)

NA SPOTKANIA III LIGI ZAPRASZŁ WIKTOR BIEDRZYCKI Z HURAGANU MORĄG

CZWARTKOWE WYNIKI III LIGI

IV liga

• Omulew Wielbark - DKS Dobre Miasto 1:3 (1:1)

1:0 - Majewski (4), 1:1 - Bartliński (37), 1:2 - Jurczak (56), 1:3 - Grela (70)

• Zatoka Braniewo - Warmiak Łukta 3:0 (1:0)

1:0, 2:0 - Komorowski (36, 60 k), 3:0 - Rutkowski (77)

NA SPOTKANIA IV LIGI ZAPRASZAŁ ANDRZEJ JAROŃ Z PISY BARCZEWO

PIĄTKOWE WYNIKI IV LIGI

1. mistrzzzz 2015-04-07 23:34:28 (***.***.***.***) #51015 0:0 zgłoś

Trudno jednoznacznie określić kto tu jest lepszy. Na pewno Znicz jest bardzo groźny dla każdego u siebie, gdzie przegrywa od święta. A jeśli już przegrywa to po prostu ma gorszy dzień i gra poniżej możliwości. Naprawdę trudno mi sobie przypomnieć mecz u siebie w którym Znicz grałby na miarę swoich możliwości i przegrał, bo rywal grał jeszcze lepiej. W Płomieniu natomiast mogli się podobać zawodnicy ofensywni, groźni przy stanie 2:2. Znicz to zespół, który zazwyczaj stwarza sobie dużo sytuacji jednak często brakuje kropki na i. Może gdyby w drużynie był snajper pokroju Jackiewicza z Płomienia, to i pozycja w tabeli byłaby lepsza.

2. mistrz 2015-04-07 23:06:37 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #51014 0:0 zgłoś

No więc z 6 ostatnich meczy Płomień wygrał tylko dwa...co ty dużo gadać...płomień jest słabszym zespołem od znicza..i choć tabela tego nie odzwierciedla to znicza się każdy boi w tej lidze...i każdy to wywiezie jakieś punkty z tego terenu cieszy się bardzo... Znicz to solidny zespół i należy się im uznanie w tej lidze... TYLKO MLKS!!!

3. ksp 2015-04-07 11:48:10 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #51011 0:0 zgłoś

Pare ostatnich ligowych meczy Płomień - Znicz Sezon 14/15 1;2 i 2;3 Sezon 13/14 2;1 i 2;3 Sezon 11/12 2;1 i 1;2 6 ostatnich meczy ligowy zakonczylo sie takimi rezultatami wiec co ty piszesz ze znicz leje plomien jak chce ? masz takie pojecie ze glowa puchnie ;]

4. xxx 2015-04-06 22:41:52 (***.***.***.***) #51010 0:0 zgłoś

Teraz wszyscy Ełczanie mają ból dupy, bo Biała wygrała. Pokazali to co umieli, zobaczymy ile jeszcze drużyn słabszych od Płomienia wygra z nim! Trener boi się postawić na młodych, ale przyjdą takie czasy, że to Znicz będzie górą, a Płomień zgaśnie i każde kolejne spotkanie będzie wygrywane, nie z wynikiem 3:2, ale 5:0 a nawet i więcej. Niech p. Irek da się rozwijać młodym!

5. okok 2015-04-06 22:11:24 (***-***-***-***.matcom.com.pl) #51009 0:0 zgłoś

W Wielbarku same młode chłopaki grają, z całym szacunkiem dla nich, ale to chyba nie poziom IV ligi, dla mnie to niemal pewne, że zajmą przedostatnie miejsce. Najlepsi z Omulwi powinni iść do SKS Szczytno i tam powinni robić ekipę na III-IV ligę gdzieś, to powiatowe miasto, powinni mieć wyżej przedstawiciela.

6. @xx 2015-04-06 22:07:59 (***.***.***.***) #51008 0:0 zgłoś

No Płomień jest wyżej w lidze i z taką Białą to powinien wygrać, a tu psikus..

7. xx 2015-04-06 21:51:43 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #51007 0:0 zgłoś

W Białej piskiej nie przekona żadnego pajaca tylko sluzgaja się na dupie oni wiedza lepiej ale płomień jak stoi w lidze a znicz? Pozdrawia znajomy

8. mksblekitni 2015-04-06 20:04:42 (***.***.***.***.arkusnet.pl) #51005 0:0 zgłoś

W meczu w Ornecie z Mamrami sędziowie byli chyba już przy stole Wielkanocnym. Przykłady- faul na bramkarzu w polu karnym, bramkarz wykonuje rzut wolny z linii 16m, piłka na aucie -wyrzut z autu kilkanaście metrów od miejsca w którym piłka wyszła na aut, takie sytuacje były wielokrotne! Czyżby zmieniły się przepisy?

9. do Johna 2015-04-06 05:36:54 (***.***.***.***) #51003 0:0 zgłoś

John ty amatorzyno !!! Jaki był wynik? 3-2 Dla Białej !!! I tyle w temacie TY Ćwoku, liczy się wynik. Przyzwyczaj się do takich wyników bo tak cały czas będzie i przestań gwiazdorzyć.

10. Akol 2015-04-06 00:36:31 (acbf***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51002 0:0 zgłoś

czy ktoś wie co się dzieje w Wielbarku ? kiedyś był to solidny zespół, a teraz ? dostają baty od każdego...

11. ja 2015-04-05 21:44:13 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #51001 0:0 zgłoś

Co zrobił zarząd z Mazurem? Po co oddaliście najlepszych graczy, było od razu zniszczyć nasz klub a nie ośmieszac. Jarek nikt ci tego nie wybaczy.

12. qaz 2015-04-05 18:46:05 (***.***.***.***) #50998 0:0 zgłoś

Szczekacze z Płomienia - a gdzie wy wczoraj byliście, słychać was nie było, ale tu to się użalacie... Znicz w pierwszej połowie był zdecydowanie lepszy, choć o dziwo po strzeleniu gola i czerwonej kartce zaczął grać słabiej, kto wie, może gdyby nie ta czerwona kartka to graliby bardziej uważnie i wbili by coś jeszcze w pierwszej połowie. Gol dla Płomienia na koniec pierwszej połowy to był fart, ale taki jest sport. W drugiej połowie szczęśliwie dla siebie Płomień szybko wyrównał i dopiero od stanu 2:2 zaczął grać. Może gdyby Butkiewicz sieknął tą 3 bramkę to byłoby pozamiatane, a tak to Płomień był bliższy gola. Jednak myślę, że z przebiegu całego potkania to Znicz miał tych sytuacji więcej i te trzy punkty bardziej mu się należały, bez względu na to czy Płomień grał w pełnym składzie czy nie.

13. fan 2015-04-05 18:25:56 (acdo***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50996 0:0 zgłoś

bardzo dobra gra znicza w 1 polowie i bez wzgledu na to czy grali przeciwko 11 czy 10 plomienia.ale nie strzelili na 2-0 3-0 i dostali bramke z niczego.zreszta nonszalancja zwadonikow znicza z przodu jest znana nie od dzis.a dzieki temu plomien poczul szanse na punkty i mogl je zdobyc bo w 2 polowie poszli na calosc i robili dobre wrazenie.znicz wygral ale plomien mogl prowadzic 3-2 i ciezko by bylo dla bialej.a tak to super mecz do obejrzenia.wesolych

14. john 2015-04-05 18:10:49 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #50994 0:0 zgłoś

nie moa co czytac debili z bialej won chamy......

15. Znicz 2015-04-05 17:46:25 (aaxe***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50993 0:0 zgłoś

Śmiać mi się chce jak czytam komentarze kolaży z ełku, wypad do siebie i płakać jak zawsze. Kibiców nie macie i grac ch...ja umiecie. Nie liczy się styl tylko wynik a wielki płomień przegrywa po raz kolejny z malutkim zniczem. Co się nasuwa? Płomień przygasa i Znicz go leje kiedy chce i jak i tyle w temacie kolaże.

16. haha 2015-04-05 17:07:01 (aayc***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50992 0:0 zgłoś

Płomień okryje hańbą mazura? :) teraz to mazur sam sie hańbi 2:0 z prostkami ;) Mecz był bardzo dobry,w 1 polowie to znicz przejął inicjatywe z wiadomych względów.. ale było widac ze plomien byl o klase lepszy w 2 polowie i to praktycznie caly mecz w 10 grali a tego nie bylo widac ;) pzdr

17. Do johna 2015-04-05 16:52:15 (agia***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50991 0:0 zgłoś

Obejrzałeś filmik z meczu? Czy głąbie siedzisz przy mamrocie w Woszczelach? Do przerwy powinno być co namniej 3:0 dla Znicza i po meczu.Płomień tylko okryje hańbą Mazura w Ełku i po temacie.Zapalniczka do lekarza , bo będzie za późno.

18. znawca 2015-04-05 16:34:22 (public-gprs***.centertel.pl) #50990 0:0 zgłoś

Prawda jest taka ze Płomień tylko z ostatnim zespołem wygrała i później cieniutki.piszecie o tym co by było zeby to czy tamto. Ciency jesteście.Świder trzy razy obiegła tego waszego obrońcę wiec straciłeś orientację i spalony pewnie był.

19. Maruda 2015-04-05 16:20:24 (public-gprs***.centertel.pl) #50988 0:0 zgłoś

Stałem dokładnie na wysokości bramki od strony szatni i pilka chyba nie przekroczyla linii ale pewny nie jestem. Znicz by się po tym nie podniósł. Ale meczyk fajny. Pozdrowienia z pisza.i nie wariujcie tutaj z nienawiści w końcu święta sa

20. john 2015-04-05 16:09:43 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #50987 0:0 zgłoś

oszołomy z Białej.... zanim coś napiszecie przyjmijcie do wiadomości ,że najwazniejsza akcja meczu , po której wykluczony bramkarz Plomienia i karny był po 2 metrowym spalonym Swiderskiego........... dla bardziej zainteresowanych opinia Lipka , który wybił piłkę zza linii bramkowej .... macie chody w centrali...???? fajnie , zobacvzymy jak długo bo jak sami kibice z Białej byli zdegustowani .... powodzenia wiesniaki,,,,,

21. te 2015-04-05 14:11:41 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50986 0:0 zgłoś

No i masz komentarze do spotkania pałacu

22. Olgierd 2015-04-05 12:58:12 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50985 0:0 zgłoś

No właśnie ciekawa jest ta motywacja w Zniczy na mecze z Płomieniem, kiedy Ełk z nimi wygrał ostatnio i kiedy i jaki w ogóle jest ten bilans spotkań? Ktoś może to zliczyć? To przypomina bój Huraganu z Sokołem który. Przez lata nie może wygrać z Huraganem w lidze zdarzyła się jedna wygrana w pucharze a tak jak zaczarowani mimo że czasem kadrowo Sokół naprawdę przewyzszal rywali ale jakoś się stawiali i nie przegrywają

23. znawca 2015-04-05 12:15:01 (public-gprs***.centertel.pl) #50982 0:0 zgłoś

Znicz w pierwszej połowie miażdżyładnie Płomień i do straty zawodnika biegali jak dzieci we mgle.i powinni wygrywać juz 3:0 bo sytuacje mieli ku temu.Szkoda ze Płomień grał później w osłabieniu bo znicz spuścił z tonu.Bramkę na 1:1 to błąd sędziego i samobój.Znicz po przerwie chciał za wszelką cenę wygrać i nadziei się kilka razy na kontry dlatego ten mecz w drugiej połowie. płomień juz chyba nie pamięta kiedy wygrał ze zniczem wiec po co ten płacz.przypomnijcie sobie ostatnie porażki u siebie to miazga.

24. Kibol 2015-04-05 10:32:16 (agia***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50980 0:0 zgłoś

Płomień musi się połączyć z PGR Ameryka, to wejdzie do I Ligi.

25. 123 2015-04-05 10:24:03 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50979 0:0 zgłoś

Przepraszam ja nie jestem z BP, nie jestem ani za Zniczem ani za Płomieniem, nie wypowiadam się na temat przewagi liczebnej, jakości gry, pracy sędziów, jakości boiska, zachowaniu kibiców, epidemii w Płomieniu, chorej ciotce prezesa i o milionach innych czynnikach które zawsze po meczu podnosi Płomień (po prostu zawsze ten sam płacz), więc napiszę jeszcze raz: Znicz jest niemożliwy, wali ten Płomień jak chce i kiedy chce. dziękuje tyle w temacie

26. Ełk 2015-04-05 10:07:59 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #50977 0:0 zgłoś

BP Jak wy w tabeli stoicie??

27. Kibic 2015-04-05 09:58:54 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50976 0:0 zgłoś

do @ BP ....wygrała Biała Piska ...ok...ale nie pokazała nic ciekawego :) zacytuję sam siebie z poprzedniego postu...."....Podsumowując to powiem jedno : jak by Płomień grał w pełnym składzie to w II połowie roznieśli by Znicza w pył !!!! W I byli zbyt ospali......"........ i tyle co mam do powiedzenia :)

28. kibic 2015-04-05 08:41:45 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #50974 0:0 zgłoś

ogolnie dobry mecz.nie zalowalem ze tam bylem.w 1 polowie znicz zdecydowanie lepszy.w drugiej mimo gry w 10 plomien pokazal wartosc.moglo sie roznie skonczyc zeby jackiewicz strzelil na 2-3.ofensywny fajny mecz.wygral znicz bo chyba byl troszke lepszy.

29. BP 2015-04-05 07:49:18 (bko***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50973 0:0 zgłoś

Do kibic jedno pytanie jaki wynik .

Do @ RE i do @123 ...słaby ten wasz Znicz jak nie wiem co.....mieć przewagę jednego zawodnika i wygrać LEDWO 3:2 ....hehehehe...to sie w pale nie mieści bo każda porządna drużyna rozbiłaby Płomien co najmniej 5:2 a tym bardziej, że ełczanie w I połowie nic nie grali a bramka na 1:1 była dosłownie z niczego. Cienki ten Znicz.....Cienki jak sik pająka. W II połowie Płomień wziął sie do roboty i mało brakowało a by wygrywali tylko, że Jaca za słabo uderzył jak chciał przelobować Masłowskiego, który tego dnia akurat nie był dobrze dysponowany. Co do czerwonej kartki dla Suszczyńskiego to sędzia troszke się zagalopował. Żólta i karny to ok...ale tam nie było nic na czerwoną a stałem akurat na przeciwko tej całej akcji. Po całym meczu mozna by odnieść wrażenie, że sędziowie dostali sporo rybki na świeta od prezesów Znicza ;) Gwizdali na Płomień jak natchnieni. No ale cóż przywilej gospodarzy. Podsumowując to powiem jedno : jak by Płomień grał w pełnym składzie to w II połowie roznieśli by Znicza w pył !!!! W I byli zbyt ospali......

31. re 2015-04-04 22:27:55 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50969 0:0 zgłoś

Dzięki za emocje znicz ale ten babun niema litości dla tego płomienia kolejny raz na 3:2