forBet promocja

Krótko - I liga

Królikowski odchodzi

2015-04-04 21:04:41 Andrzej Królikowski, Stomil Olsztyn

Andrzej Królikowski. Fot. Emil Marecki

Andrzej Królikowski. Fot. Emil Marecki

Na konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Lubin, w Ostródzie, Andrzej Królikowski poinformował, że definitywnie odchodzi z klubu. Ostatnio Królikowski odpowiedzialny był za bezpieczeństwo podczas meczów organizowanych przez klub.

- Od czerwca 2014 byłem przygotowany do rezygnacji - mówi Królikowski. - Wtedy prezes Robert Kiłdanowicz poprosił mnie, żebym przygotował zespół do rozgrywek. Potem ponownie prezes Kiłdanowicz namówił mnie, żebym dalej pracował w Stomilu. Cały czas miałem świadomość, że jest mi tutaj ciężko. Nie najlepszą miałem prasę. Od pewnego momentu wszystkie sprawy skupiały się na mnie, a nie do końca te wszystkie rzeczy były wyjaśnione i prawdziwe. Było mi bardzo ciężko pracować w takich warunkach. Kiedy odszedł prezes Kiłdanowicz, to chciałem odejść i odpocząć. Nie chciałem zostawić klubu przed rozgrywkami, bo to dużo pracy jest przy tym. W ciągu jednego dnia trzeba było załatwić wszystkie formalności, żebyśmy mogli grać w Ostródzie. Dzisiejszy mecz też był ciężko do zorganizowania. Cały tydzień poświęciłem sprawom tego meczu. Wczoraj (piątek - red.) podjąłem decyzję, że chcę odpocząć od klubu. Spojrzeć na to trochę z boku. Chciałem podziękować wszystkim, z którymi współpracować, i przeprosić wszystkich za niedociągnięcia z mojej strony. Wiele osób ma do mnie pretensje, nie wiem czy słuszne, czy nie, ale na pewno wiele spraw można było zrobić inaczej. Teraz patrząc z boku będzie można być bardziej krytycznym i wyciągnąć wnioski. Praca w Stomilu zawsze była dla mnie przyjemnością.

PG, rys

Komentarze

 1. ol 2015-04-10 07:56:23 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #51024 0:0 zgłoś

  Uważam ,że należny usunąć płoty , nie zatrudniać ochrony , nie angażować policji , nie pobierać opłat wejściówek i pełen luz dla bezmózgowców.A ile strat , a ile zysków ,po co ustawki - w przerwie meczu wszyscy skonfliktowani na boisko i do przodu. Będzie się działo - wynik ??? nie ważne.

 2. olsztyniak 2015-04-08 00:32:01 (cme***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51016 0:0 zgłoś

  Miał niewdzięczną rolę. Bezpieczeństwo - czyli ogólnie przeciwko kibicom, co widac w komentarzach. Za jego rządó było bezpiecznie na stadionie. Duzo zrobił dla klubu

 3. Wkrótce więcej... 2015-04-06 20:15:11 (public***.cdma.centertel.pl) #51006 0:0 zgłoś

  i tak znowu leci, już dwa dni i nic

 4. hej ho 2015-04-04 22:03:41 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50967 0:0 zgłoś

  wypierd...j

Dodaj swój komentarz

        
#  # # ###### 
#  # # #   
#  # # ##### 
# ## # # #   
## ## # #   
#  # # #