Liga gra! - III liga - IV liga - V liga

Niedzielne wyniki III ligi: Cenne zwycięstwo Drwęcy, porażka Olimpii

2015-03-23 10:47:11 Olimpia Elbląg, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Sokół Ostróda, MKS Korsze, Rominta Gołdap

Piotr Trafarski wyprowadził drużynę z Korsz na prowadzenie by chwilę póżniej opuścić poisko na skutek kontuzji, Fot. Robert Majchrzak

W niedzielę rozegrano trzy spotkanie w III lidze. Lider z Elbląga przegrał w Ostródzie z miejscowym Sokołem, natomiast goniąca obie Olimpii Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, zdobywając bramkę w 90. minucie, wywiozła cenne punkty z Korsz. Rozegrano również zaległe spotkania w IV lidze oraz okręgówce.

• Puszcza Hajnówka - Rominta Gołdap 0:2 (0:1)

0:1 - Łapiński (16), 0:2 - Popławskij (88)

• MKS Korsze - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie   1:2 (1:0)

1:0 - Trafarski (23), 1:1 - Piceluk (61), 1:2 - Oleszko (90)

• Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)

1:0 - Piceluk (80)

Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0) Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0) Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0) Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0) Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU!

Boateng

1. Ozpn 2015-03-26 21:19:17 (acdi***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50846 0:0 zgłoś

Zaorajcie ten PGR w Korszach! I to by było na tyle.

2. Mario 2015-03-25 22:18:26 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #50841 0:0 zgłoś

do MKS widzę ze jesteś jedyną osoba, która się zna na piłce no super, super może z Bońkiem zamienisz się na stanowiska i pokażesz na co cie stać ale z tego co widać jesteś jakąś gwiazdeczka, która się nie potrafiła pokazać na podwórkowym poziomie.

3. mmks 2015-03-25 20:34:59 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50838 0:0 zgłoś

szkoda już zbędnych komentarzy na temat faulu na Puńku, karny na 1000%, puszczą takich gnoi a nie sędziów, których przed "sędziowaniem" nawet nie interesowała piłka, a nie mówiąc już o grze chociaż na b-klasowym poziomie

4. mks 2015-03-25 18:52:36 (acap***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50837 0:0 zgłoś

Piwek na h... mi fota?? jak widziałem to na własne oczy, Puniek się poślizną przy tym jak chciał dobić piłkę i trudno stało się, nic na to nie poradzisz, nie wina bramkarza i jego, że murawa była w kiepskim stanie, a jakby wszedł wyprostowaną nogą to czerwo by zobaczył, szkoda chłopaka bo zagra dopiero na wiosnę przyszłego roku, a mi się nie chce już odpisywać na komenty frglesów, którzy gówno się na tym sporcie znają, co za tym idzie i na przepisach do tego piłki w życiu nie kopali na wyższym poziomie niż b klasa

5. ksd 2015-03-25 15:52:02 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #50835 0:0 zgłoś

trelemorele nie byl na meczu i nie widzial jak bylo . kontuzja Trafalskiego tak nie wygladala a Drweca powinna miec 2 rzuty karne na Kucinskim i na Piceluku, i tu brawa dla sedziego

6. Piwek 2015-03-25 10:19:53 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #50829 0:0 zgłoś

do MKS : jeżeli dalej uważasz że Puniek sam sie nabawił kontuzji zapraszam na http://mkskorsze.pl/ i tam masz fotkę gdzie czarno na białym widać wszystko!

7. Kibol 2015-03-24 15:54:27 (agqs***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50823 0:0 zgłoś

Nie zesraj się

8. dd 2015-03-23 22:01:49 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #50818 0:0 zgłoś

co tak cicho o Sokole nie ma żadnej jazdy , tylko jakaś porażka to jazda na całego , Sokół w meczu zachował się jak naprawdę doświadczony bokser dał się wyszumieć a potem nokaut i jeszcze słowo o atmosferze właśnie takie mecze powinny być na tym stadionie widownia, doping emocje ......

9. domel 2015-03-23 19:03:54 (***-***-***-***.net.hawetelekom.pl) #50815 0:0 zgłoś

Puniek wracaj szybko. ...

10. mks 2015-03-23 12:36:26 (***-***-***-***.static.ip.netia.com.pl) #50813 0:0 zgłoś

kolego kontuzji to Trafa nabawił się sam, nie chciał odpuścić, wstawił nogę, zaryzykował i stało się, dobrze, że nie skończyło się złamaniem, winy bramkarza w tym nie widzę, ot zdarzenie jakich pełno w każdym meczu, kolejna sprawa to bramka dla Korsz padła w 25 minucie i był to pierwszy wypad gospodarzy z własnej połowy, pierwszy strzał, który zakończył się bramką, Drwęca w pierwszej połowie miała jeszcze dwie 100% sytuacje i powinna mieć karnego, w drugiej połowie niestety ale piłkarze Korsz z minuty na minute wyglądali coraz gorzej pod względem kondycyjnym ale tak to jest jak się biega za piłką,a nie z nią, trzeba oddać chłopakom z Korsz,że naprawdę oddali serce na boisku, walczyli o każdy centymetr boiska, naprawdę super się bronili kiedy jeszcze mieli siłę, nie rozumiem tylko czemu tak mocno się cofnęli w drugiej połowie, Drwęca natomiast próbowała grać piłką, niestety murawa na to zbytnio nie pozwalała, w ostatecznym rozrachunku to goście wygrali, mimo, że mieli dużo zmarnowanych sytuacji ale trzeba dodać, że "Młody" w bramce Korsz wyprawiał cuda, mam nadzieję, że chłopak rozwijać się będzie jak trzeba i sodówka nie uderzy mu do głowy, bo predyspozycję na dobrego bramkarza ma, wyrzut z ręki klasa światowa, refleks super, gra nogami pozostawia jeszcze wiele do życzenia ale tego można się nauczyć, Korsze z takim zaangażowaniem jeszcze nie jednemu zespołowi napsują krwi, powodzenia Panowie

11. trelemorele 2015-03-23 11:51:40 (aaxe***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #50811 0:0 zgłoś

"Piotr Trafarski wyprowadził drużynę z Korsz na prowadzenie by chwilę później opuścić poisko na skutek kontuzji " dodam tylko ze kontuzji nabawił go bramkarz gości z taką grą Drwęca goni ale spadek . pozdrawiania oczywiście dla sędziego .