forBet promocja

Liga gra! - I liga

W sobotę pożegnanie Stomilu z Piłsudskiego

2015-03-20 21:15:37 Stomil Olsztyn, Pogoń Siedlce, I liga

Czy piłkarze Stomilu będą mieli w sobotę powody do radości? Fot. Emil Marecki

Czy piłkarze Stomilu będą mieli w sobotę powody do radości? Fot. Emil Marecki

Piłkarze pierwszoligowego Stomilu w sobotę pożegnają się, przynajmniej do końca rundy wiosennej, z modernizowanym stadionem w Olsztynie. Po meczu z Pogonią Siedlce olsztynianie grać będą domowe spotkania w Ostródzie. Transmisja na żywo z ostatniego spotkania wiosny w Olsztynie na antenie Radia Gol.

Podopieczni Mirosława Jabłońskiego po świetnym początku wiosny (2:0 z Bytovią) w miniony weekend wyraźnie przegrali w Gdyni z Arką (1:4). W sobotę o 13:00 olsztynianom nadarzy się jednak idealna okazja do poprawy nastrojów kibiców. Czwarta drużyna w tabeli podejmie bowiem przedostatni zespół w ligowej stawce, Pogoń Siedlce. 

W rundzie jesiennej piłkarze z Warmii i Mazur po bramkach Piotra Darmochwała i Wołodymira Kowala pokonali Pogoń w Siedlcach 2:1. Jedyną bramkę dla gospodarzy tamtego spotkania zdobył Krystian Wójcik. O punkty w Olsztynie siedlczanom będzie niezwykle ciężko - z dotychczasowych wyjazdów Pogoń przywiozła zaledwie 6 oczek. Gorsze w tej statystyce są jedynie GKS Tychy i czerwona latarnia ligi - Widzew Łódź. 

W "Dumie Warmii" w sobotnim spotkaniu nie zobaczymy żadnego ze strzelców goli z jesiennego meczu z Pogonią. Darmochwał gra dziś w Wiśle Płock, a Kowal pauzuje z powodu żółtych kartek. 

Meczem z Pogonią Siedlce olsztynianie pożegnają się do końca sezonu z aleją Piłsudskiego W związku z budową oświetlenia na olsztyńskim stadionie, piłkarze Stomilu od następnej kolejki mecze w roli gospodarza rozgrywać będą w Ostródzie (pierwsze starcie 28 marca z Widzewem). 

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na olsztyński stadion, jednak jeżeli z jakichś powodów nie możecie zjawić się na sobotnim meczu, to zapraszamy do słuchania transmisji ze spotkania 22. kolejki I ligi na antenie Radia Gol. Klikając w TEN LINK przejdziecie bezpośrednio do strony audycji. Meczu Stomilu słuchać możecie na kanale 1. 

Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce, sobota, 13:00

Komentarze

 1. ąłsudski? 2015-03-21 11:00:53 (***.olsztyn.vectranet.pl) #50782 0:0 zgłoś

  Kto to jest ąłsudski? (Ostatni wyraz)

 2. OMG 2015-03-20 22:40:32 (***.olsztyn.vectranet.pl) #50778 0:0 zgłoś

  Piłsudskiego to nie ulica tylko ALEJA! Każdy olsztynianin powinien to wiedzieć!

Dodaj swój komentarz

        
###### # #  # 
#   # #  # 
##### # ###### 
#   # #  # 
#   # #  # 
#   # #  #