forBet promocja

Krótko - III liga

Ważne informacje przed meczem Sokoła z Olimpią

2015-03-19 15:31:19 Sokół Ostróda, Olimpia Elbląg, bilety, parking

Ważne informacje przed meczem Sokoła z Olimpią

Już w najbliższą niedzielę o 18:00 na stadionie w Ostródzie odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz Sokoła z Olimpią Elbląg. Spotkanie mistrza III ligi z poprzedniego sezonu z obecnym liderem tabeli będzie imprezą masową. W związku z tym przekazujemy kibicom, którzy wybierają się w niedzielne popołudnie na ostródzki stadion, najważniejsze informacje związane z trzecioligowym szlagierem.

Zarząd Sokoła Ostróda zachęca wszystkich sympatyków klubu do wcześniejszego zakupu biletów. Przedsprzedaż wejściówek na niedzielne spotkanie odbywa się w sklepie sportowym Treksport w Galerii Mazurskiej. W czwartek i piątek w godzinach 15-18, w sobotę w godzinach 10-15. Bilety w cenie 10 zł (normalny), 7 zł (ulgowy) i 2 zł (kobiety) będzie można nabyć również przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania, jednak procedura ich sprzedaży może się wydłużyć z racji konieczności podawania dodatkowych danych (imię, nazwisko, PESEL).

Jednocześnie władze Sokoła proszą wszystkich zmotoryzowanych kibiców o, w miarę możliwości, pozostawienie samochodów na parkingach nad Jeziorem Drwęckim. Związane jest to z ograniczeniem liczby dostępnych miejsc parkingowych podczas niedzielnego meczu. Zarząd klubu z Ostródy przeprasza za niedogodności.

Spotkanie szóstego w tabeli Sokoła Ostróda z pierwszą Olimpią Elbląg rozpocznie się w niedzielę o 18:00.

 

Raf

Komentarze

 1. Jaś 2015-03-19 21:06:11 (static-***-***-***-***.thenetworkfactory.nl) #50773 0:0 zgłoś

  Każdy woli podwieźć dupę pod stadion. W pobliżu stadionu są parkingi przy amfiteatrze, za Urzędem Miasta i za zamkiem na Placu 1000 Lecia. Wejście od nabrzeża otwarte czy jak zwykle zamknięte ? Nie wiadomo z jakiego powodu ?

Dodaj swój komentarz

           
   # #### ##### 
   # #  # #  # 
   # #  # #  # 
   # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
 ####  #### #####