forBet promocja

News - I liga

Piłkarze Stomilu otrzymali część zaległych wypłat

2015-03-13 20:22:23 Stomil Olsztyn

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę grają z Arką Gdynia. Fot. Emil Marecki

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę grają z Arką Gdynia. Fot. Emil Marecki

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn wyjeżdżają na ligowe spotkanie z Arką Gdynia. Dzień przed meczem dostali kolejny pozytywny sygnał. Na konta zawodników trafi część zaległych pensji.

Skąd Stomil Olsztyn wziął fundusze na częściową spłatę zadłużenia wobec zawodników? To efekt kilku zdarzeń z tego tygodnia. Najpierw zacznijmy od tego, że nowe władze Stomilu Olsztyn (Mariusz Borkowski oraz Rafał Szwed) ustalili z nadzorcą finansowym z sądu, że w pierwszej kolejności zaległe pieniądze otrzymają piłkarze oraz sztab szkoleniowy.

W czwartek doszło do popisania umowy sponsorskiej z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji. Żeby Stomil mógł podpisać umowę sponsorską ze spółką miejską najpierw musiał otrzymać zaświadczenia z Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o braku zaległości wobec tych państwowych instytucji. Spłatę długów pokryła Libra Project 2.

W sobotę przed 13 podopieczni Mirosława Jabłońskiego udadzą na bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie z Arką Gdynia. Na mecz wybiera się spora liczba fanatyków Stomilu, a Ci którzy zostają w domu mają szansę obejrzeć spotkanie w Orange Sport. Początek o godz. 17:45.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  ###### 
#    # #   # 
 #### #  #  #  
   # ######  #  
#  # #  # #   
 #### #  # ######