forBet promocja

News - III liga - Puchar Polski

W Ostródzie jednak zagrają

2015-03-06 10:59:34 Sokół Ostróda, Start Działdowo, przełożony mecz, Wojewódzki Puchar Polski

W sobotę piłkarze Sokoła i Startu zainaugurują rok 2015 w Ostródzie. Fot. google.com

W sobotę piłkarze Sokoła i Startu zainaugurują rok 2015 w Ostródzie. Fot. google.com

Jeszcze wczoraj z Ostródy płynęły informacje, że mecz Sokoła ze Startem Działdowo w ramach 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski może się nie odbyć. Dziś już wiemy, że dwukrotnie przekładane spotkanie pucharowe rozegrane zostanie, zgodnie z planem, w sobotę o 18:00.

Pisaliśmy wczoraj (TUTAJ), że mecz Sokoła ze Startem może zostać znowu przełożony z powodu złego stanu murawy. Wiadomości, które dziś napłynęły z klubu z Ostródy, są jednak dużo bardziej pozytywne. Działacze postanowili, że sobotnie spotkanie odbędzie się zgodnie z planem. Ostatniego ćwierćfinalistę Wojewódzkiego Pucharu Polski poznamy w sobotę o 18:00 na stadionie przy ul. 3-ego Maja w Ostródzie.

Warto wspomnieć, że w trakcie meczu pucharowego z zespołem z Działdowa będzie można kupić karnety na całą rundę wiosenną, a także bilety na mecz z Olimpią Elbląg (22 marca, 18:00). Warto pomyśleć o tym już teraz, gdyż spotkanie z wiceliderem z Elbląga będzie imprezą masową. Oznacza to, że kupno wejściówki na ten mecz potrwa nieco dłużej niż zazwyczaj.

 

Raf

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
###### #   # 
  # #   # 
  #  #   # 
 #  #   # 
 #   # #  # 
###### # ####