forBet promocja

News - III liga - IV liga - V liga - Inne - Kibice - A klasa - B klasa - Sparingi - I liga

Zimowy konkurs dwadozera.pl i R-GOL.com!

2015-02-25 23:05:27 Konkurs, R-GOL.com, dwadozera.pl, zdjęcie, fotka, nagrody

Zrób zdjęcie i weź udział w naszym konkursie! Fot. Paweł Piekutowski

Zrób zdjęcie i weź udział w naszym konkursie! Fot. Paweł Piekutowski

Zimowy okres przygotowawczy w niższych ligach zbliża się do końca. Już za kilka tygodni na boiska wrócą piłkarze z Warmii i Mazur. W związku ze zbliżającym się końcem piłkarskiej posuchy przygotowaliśmy dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Pstrykaliście zdjęcia podczas meczów sparingowych lub treningów Waszych drużyn zimą? A może wybieracie się, wraz z aparatem lub telefonem komórkowym, na którąś z ostatnich gier kontrolnych Waszego zespołu? A może po prostu wychodzicie czasem, mimo kiepskiej pogody, z piłką na dwór i kopiecie z rodziną czy znajomymi zimą? Jeśli tak, to nasz konkurs jest skierowany właśnie do Was!

Przyślijcie nam zdjęcie z krótkim, maksymalnie dwuzdaniowym, podpisem z zimowego meczu, treningu, piłkarskiego rodzinnego wypadu na boisko. Może być to fotka ze spotkania Waszej ulubionej drużyny, ale pozostawiamy Wam dużą dowolność w wyborze miejsca lub scenerii. Najważniejszym i jedynym kryterium jest to, by Wasze zdjęcie łączyło w sobie dwa konkursowe elementy: zimę i piłkę nożną.

Co bierzemy pod uwagę?

Szukamy zdjęć, które zapadną nam w pamięć. Mają być śmieszne, urokliwe, straszne. Kreatywne. Zwracamy uwagę nie tylko na ich jakość, ale również (a może nawet przede wszystkim) na pomysł czy złapanie dobrego momentu, wyczucie czasu. Resztę pozostawiamy Wam. Pamiętajcie o dwóch najważniejszych elementach – zima i piłka nożna!

Co jest do wygrania?

Główną nagrodą jest bon o wartości 100 zł do Internetowego Sklepu Piłkarskiego R-GOL.com. O tym, kto wygra tę kategorię, zadecyduje głosowanie internautów na naszym profilu na Facebooku. Do finału wybierzemy 5 najlepszych fotek, a głosować będziecie mogli od 12 do 15 marca.

Przyznamy również trzy nagrody specjalne, bony o wartości 50 zł! Wyróżnionych wyłoni redakcja naszego portalu.

To jednak nie koniec! Postanowiliśmy, że do każdego z czterech bonów dołożymy coś od siebie. Będą klubowe szaliki, koszulki i inne nagrody niespodzianki.

Na Wasze fotki (koniecznie z podpisem i Waszymi danymi) czekamy do 11 marca. Zdjęcia wysyłajcie na adres [email protected].

Wasze zdjęcia opublikowane zostaną wraz z podpisem na łamach naszego portalu oraz na naszym profilu na Facebooku.

 

To teraz obiektywy w dłoń i pstrykamy! Powodzenia!

 

Raf

Komentarze

 1. Bradley 2015-10-24 12:57:52 (***.***.***.***) #54753 0:0 zgłoś

  AZaZwX http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

 2. pffffffff 2015-02-21 21:37:40 (***.***.***.***.dsl.dynamic.t-mobile.pl) #50402 0:0 zgłoś

  zaszaleli :D

 3. n-gol 2015-02-21 20:07:17 (***-***-***-***.bartnet.pl) #50398 0:0 zgłoś

  dam 2 stówy jak nikt nie wyśle wam żadnego zdjęcia

 4. NotRed 2015-02-21 10:35:19 (***.ostroda.vectranet.pl) #50382 0:0 zgłoś

  Główną nagrodą jest bon o wartości 100 zł do Internetowego Sklepu Piłkarskiego R-GOL.com. Tak już kiedyś wygrałem taki bon w konkursie organizowanym przez wasz portal. Nie doczytałem małego druczku i w sklepie R-gol okazało się, że aby zrealizować tenże bon muszę zrobić najpierw zakupy na 100 zł. Czyli musiałem zrobić zakupy za 2 stówy. Dziękuję bardzo nie biorę udziału, albo niech redakcja znajdzie lepszego sponsora bo jeśli jest tak jak poprzednio to nagroda słabiutka.

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #  # 
 # # #  # # # 
 ##  #  #  ##  
 ##  #  #  ##  
 # # #  # # # 
#  # #### #  #