forBet promocja

News - IV liga - V liga - Transfery

Odpływ z Zalewu do Zatoki

2015-01-29 15:34:08 Zatoka Braniewo, Zalew Frombork, Tomasz Rabell

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Nowym wiceprezesem Zatoki Braniewo został Tomasz Rebell, który przez ostatnie 16 lat kierował Zalewem Frombork. Razem z działaczem do Braniewa przeniosło się kilku piłkarzy. Co dalej z Zalewem? Początkowo mówiło się, że klub zniknie z piłkarskiej mapy Polski, ale chyba nie dojdzie do smutnej sytuacji.

Tomasz Rebell do dymisji podał się w grudniu. - Teraz jestem wiceprezesem Zatoki Braniewo. Odpowiadam za finanse klubu - mówi w rozmowie z dwadozera.pl Rabell. - Razem ze mną odeszło kilku młodych zawodników.

Czy odejście zasłużonego działacza Zalewu oznacza koniec piłki we Fromborku? Mimo początkowych czarnych scenariuszy do tragedii raczej nie dojdzie. Jest pewna grupa osób, która chce uratować piłkę nożną we Fromborku. Klub w ostatnim czasie nawiązał współpracę z burmistrz Małgorzatą Wrońską, która ma odpowiadać w klubie za księgowość i oficjalnie obejmie patronat nad zespołem.

A co słychać w Zatoce Braniewo? - Chcemy spokojnie utrzymać się w IV lidze. Zespół będzie oparty na zawodnikach z naszego powiatu. Odchodzimy od scenariusza, gdzie grali u nas piłkarze np. z Elbląga - mówi Tomasz Rebell.

Nowym trenerem Zatoki został Paweł Karpowicz, który ostatnio pracował w Syrenie Młynary. Z zespołem od 10 dni trenuje Tomasz Ptak. Wychowanek klubu negocjuje kontrakt z klubem z wyższej ligi, ale obecnie, żeby nie stracić formy korzysta z uprzejmości Zatoki Braniewo. Do Zatoki przyszli m.in.: Marcin Śniegocki (Granica Zagaje), Dawid Sadowski (Concordia Elbląg), Patryk Wiliński (Cocnordia Elbląg). Z Zalewu do Zatoki odeszli: Miłosz Paszkiewicz, Tomasz Gierko, Patryk Szczypiński, Michał Blumerski, Tomasz Oleszczuk oraz Paweł Jasicki.

W środę Zatoka Braniewo zremisowała 2:2 z Huraganem Morąg, w już w sobotę podopieczni Pawła Karopowicza zagrają z piłkarzami Olimpii Elbląg, którzy występują w Centralnej Lidze Juniorów. 

rys

 

Komentarze

 1. ozos do misiek 2015-01-29 19:48:15 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #50086 0:0 zgłoś

  Sadowski oraz Wiliński to wychowankowie klubu z Braniewa! Wrócili do siebie.

 2. misiek 2015-01-29 19:25:15 (***.morag.vectranet.pl) #50085 0:0 zgłoś

  Rozumiecie coś z tego: "Chcemy spokojnie utrzymać się w IV lidze. Zespół będzie oparty na zawodnikach z naszego powiatu. Odchodzimy od scenariusza, gdzie grali u nas piłkarze np. z Elbląga - mówi Tomasz Rebell." Poniżej mamy zdanie: "Do Zatoki przyszli m.in. Dawid Sadowski (Concordia Elbląg), Patryk Wiliński (Cocnordia Elbląg). Gdzie tu logika?

 3. mkd 2015-01-29 16:13:22 (hfy***.internetdsl.tpnet.pl) #50083 0:0 zgłoś

  Zatoka zbroi sie na potege przybyło juz 18 piłkarzy a odeszło tylko 7 i bedzie grozna na wiosne w lidze

Dodaj swój komentarz

          
###### #  # #### 
  #  # # #   
  #   #  #### 
 #   #    # 
 #    #  #  # 
######  #  ####