Krótko - Nasi za granicą

Trzeciakiewicz na czerwono

2011-03-26 21:30:14 Michał Trzeciakiewicz, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Arkadiusz Czarnecki

Michał Trzeciakiewicz, grający w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, już w 40. minucie meczu z Piastem Gliwice obejrzał czerwoną kartkę, ale jego zespół pokonał niespodziewanie rywala z czołówki I ligi 1:0.

Jeszcze przed przerwą zakończył swój udział w meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice pochodzący z Olsztyna Michał Trzeciakiewicz. W 40. minucie spotkania obejrzał drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę.

Mimo gry w dziesiątkę, KSZO wygrało 1:0. Jedyny gol meczu padł w doliczonym czasie gry. Piast walczy w tym sezonie o awans do Ekstraklasy. Klub z Ostrowca Św. broni się przed spadkiem. Wiosną zdobył już 7 punktów.

Trzeciakiewicz dołączył do KSZO w przerwie zimowej po rozwiązaniu umowy z Koroną Kielce. We wszystkich dotychczasowych meczach dostawał szansę gry od pierwszej minuty.

Tylko raz na boisku w barwach KSZO pojawił się Arkadiusz Czarnecki, drugi z olsztyniaków w kadrze I-ligowca.