forBet promocja

News - I liga

Stomil Olsztyn wrócił do zajęć

2015-01-12 21:02:15 Stomil Olsztyn

Piłkarze Stomilu Olsztyn wrócili do zajęć. Fot. Emil Marecki

Piłkarze Stomilu Olsztyn wrócili do zajęć. Fot. Emil Marecki

Piłkarze I-ligowego Stomilu Olsztyn wrócili do treningów. W poniedziałek odbyło się ważenie piłkarzy, a później zawodnicy grali w siatkonogę w hali przy Al. Sybiraków.

Kibiców najbardziej interesuje, czy do zespołu dołączyli nowy zawodnicy. Na pierwszym treningu zjawiło się dwóch graczy z... Australii. Przyjechali do Olsztyna jednak na staż, a nie walczyć o miejsce w składzie. Pod skrzydła trenera Mirosława Jabłońskiego trafili: 18-letni napastnik Lachlan McLean (Manly United FC) oraz 19-letni lewy obrońca Stefan Dubocanin (Rockdale City Suns FC).

Z zespołem nie trenują nadal kontuzjowani Tomasz Wełnicki oraz Irakli Meschia. Indywidualnie trenuje obrońca Rafał Remisz. Na zajęciach zabrakło przebywającego na testach w Zagłębiu Sosnowiec Arkadiusz Koprucki. Przypomnijmy, że wcześniej z zespołu odszedł Piotr Darmochwał. Zasilił rywala z I ligi Wisłę Płock.

We wtorek w siedzibie klubu odbędzie się konferencja prasowa prezesa klubu Roberta Kiłdanowicza. Ma zostać przedstawiona obecna sytuacja klubu. Do sytuacji finansowej klubu ma odnieść się także prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
##### #  # ##### 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # ##### 
 #  #  # #  # 
 #  #### #  #