forBet promocja

News - Juniorzy

Stomil Cup w następnym tygodniu. Reklama już wisi

2015-01-06 19:01:09 Stomil Cup

Reklama Stomil Cup w centrum miasta. Fot. Emil Marecki

Reklama Stomil Cup w centrum miasta. Fot. Emil Marecki

W następnym tygodniu w Olsztynie odbędzie się turniej halowy Stomil Cup. Impreza rozpocznie się od kursokonferencji dla trenerów, a zakończy się na zmaganiach piłkarzy z rocznika 2002/2003.

Od poniedziałku w centrum Olsztyna można podziwiać pięknie wykonaną reklamę turnieju, która zawisła na tzw. "Okrąglaku". Prace nad wykonaniem pracy trwały ponad tydzień i jak widać efekt jest piorunujący - bez porównania z innymi banerami w tym miejscu.

Turniej rozpocznie się od kursokonferencji dla trenerów. Konferencja będzie poświęcona przede wszystkim szkoleniu dzieci i młodzieży. Prelegentami konferencji będą: (Bartłomiej Zalewski - trener młodzieżowych reprezentacji Polski), Marek Wanik (trener DFB Niemieckiego Związku Piłki Nożnej) oraz Jakub Dujko-Domański (trener koordynator Akademii Młodych Orłów). Organizatorzy konferencji proszą o potwierdzenie udziału do 14 stycznia, do godziny 12, na adres e-mail: [email protected] W zgłoszeniu trzeba podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, klub, adres e-mail. Co najważniejsze udział w konferencji jest bezpłatny!

W piątek na boisko wybiegną piłkarze z rocznika 2004/2005. Do Olsztyna przyjedzie m.in. niemiecka drużyna VFL Osnabruck. W piątek w kinie Helios odbędzie się losowanie głównego turnieju. Wtedy wszyscy obecni obejrzą także film dokumentalny dotyczący Stomil Cup.

Główne zmagania na boisku odbędą się w sobotę oraz w niedzielę. Wtedy właśnie 12 drużyn (rocznika 2002/2003) z całej Polski będzie rywalizowało na boisku ze sztuczną nawierzchnią, które powstanie specjalnie na turniej. Zagrają jeszcze m.in. Widok Skierniewice, Lechia Gdańsk, Motor Lublin, Widzew Łódź, Warta Poznań czy Śląsk Wrocław.

Na deser kibice obejrzą mecz I-ligowego Stomilu Olsztyn z kadrą Jerzego Engela. Odbędzie się także turniej gwiazd. Zagrają: Kabaret Skeczów Męczących, Enej, Afromental i LemON.

Zapraszamy na turniej! Rok temu było bardzo ciekawie, teraz będzie pewnie jeszcze lepiej!

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #### 
#  # # #  # 
#  # # #   
#  # # #   
 # # # #  # 
 ##  # ####