forBet promocja

Krótko - Inne - Sparingi

Zawbud wygrywa w sparingu, czas na Puchar Polski

2015-01-05 14:18:16 Zawbud Iława, Iława, Futsal

Zawbud wygrywa w sparingu, czas na Puchar Polski

W niedzielę 4 stycznia iławska drużyna futsalowa Zawbud zwyciężyła z FC Toruń w sparingu przed spotkaniem 1/16 finału Pucharu Polski w futsalu.

W niedzielne popołudnie do Iławy przyjechał niepokonany lider północnej grupy I ligi (drugi poziom rozgrywkowy), FC Toruń. Goście lekko zlekceważyli iławian i przyjechali na mecz jedynie w 8-osobowym składzie, za co spotkała ich kara. Gospodarze prowadzeni przez trenera Sokoła Ostróda, Wojciecha Tarnowskiego, wygrali mecz 8:2 i był to najniższy wymiar kary dla przyjezdnych.

Zawbud Iława - FC Toruń 8:2

Zawbud: Kamil Jędrzejewski, Piotr Osmański, Grzegorz Domżalski, Adrian Korzeniewski, Sebastian Zajączkowski, Krzysztof Kressin, Patryk Wodzicki, Piotr Kacperek, Remigiusz Sobociński, Arkadiusz Kuciński, Dawid Kowalski, Daniel Kogut, Paweł Galik

Kolejny mecz iławianie rozegrają już w najbliższą sobotę 10 stycznia o godzinie 19:00 w iławskiej hali sportowo-widowiskowej. Rywalem w walce o 1/8 finału Pucharu Polsk w futsalu będzie grający w tej samej grupie, co FC Toruń zespół AZS Uniwersytet Warszawski. Na ten mecz do drużyny dołączą Grzegorz Kulpaka i Łukasz Kuśnierz.

TS

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#####  ####  #### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #   
##### #  # #   
#  # #  # #  # 
#  # ####  ####