forBet promocja

News - V liga

Antkiewicz w Olecku, Kropiewnicki w Orzyszu

2015-01-01 17:37:44 Czarni Olecko, Śniardwy Orzysz

Franciszek Antkiewicz (z lewej) oraz Artur Kropiewnicki (z prawej). Fot. Paweł Piekutowski

Franciszek Antkiewicz (z lewej) oraz Artur Kropiewnicki (z prawej). Fot. Paweł Piekutowski

Mecz noworoczny odbył się nie tylko w znanym z tego typu tradycji Krakowie. Po raz szesnasty na boisko wybiegli w Olecku gracze Czarnych Olecko oraz Reszty Świata. Także od pewnego czasu w Orzyszu organizowane są spotkania noworoczne.

W Olecku pierwszą bramkę o godzinie 12:31 (była to 22. meczu, gdyż spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12:09) strzelił Franek Antkiewicz, najmłodszy gracz na boisku. Ostatecznie piłkarze Czarnych Olecko po raz trzeci w historii pojedynków noworocznych musieli uznać wyższość Reszty Świata. Gola na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu karnego... były zawodnik Czarnych Sławomir Jarmołowicz. Sporo zawodników Reszty Świata w przeszłości reprenztowało olecki zespół.

 • Czarni Olecko - Reszta Świata 4:5 (1:1)

1:0 - Franek Antkiewicz, 1:1 - Sławomir Jarmołowicz, 1:2 - Robert Smyk, 2:2 - Radosław Gulbierz, 2:3 - Tomasz Dragun, 2:4 - Robert Ratuszny, 3:4 - Radosław Gulbierz, 4:4 - Marcin Grygo, 4:5 - Sławomir Jarmołowicz

W Orzyszu, w spotkaniu rozegranym na orliku, padł wynik 14:10 na korzyść miejscowych Śniardw. Lider V ligi rozgrywa mecze z reprezentantami Gminy Orzysz. Pierwszą noworoczną bramkę w tym mieście zdobył kapitan Śniardw Artur Kropiewnicki.

Paju

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # ##### 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #  # 
 ##  #  # #  # 
 # # #  # #  # 
#  # #### #####