forBet promocja

Krótko - Inne

Roman Kosecki w poniedziałek odwiedzi nasz region

2014-10-24 23:24:07 Roman Kosecki

Roman Kosecki. Fot. pzpn.pl

Roman Kosecki. Fot. pzpn.pl

Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Roman Kosecki w poniedziałek będzie w Dorotowie, Olsztynie oraz Ostródzie. Były piłkarz Atletico Madryt przyjedzie na zaproszenie prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej Tomasza Miętkiewicza.

- Wizyta rozpocznie się o godzinie 13:00 od odwiedzenia Centrum Doszkalania Indywidualnego footballidea.pl w pod olsztyńskim Dorotowie. Następnie o 14:00 prezes Kosecki uda się się do Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w piłce nożnej, który funkcjonuje przy Gimnazjum nr 12. O godzinie 15:00 w auli Olsztyńskiej Szkoły Wyższej prezes Kosecki weźmie udział w spotkaniu ze studentami i przedstawicielami olsztyńskiego środowiska piłkarskiego. Na godzinę 17 zaplanowana jest wizyta w Akademii Młodych Orłów, podczas której dojdzie do spotkania  Romana Koseckiego z Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem. Po zakończeniu spotkania prezes Kosecki pojedzie do Ostródy na drugą połowę międzynarodowego meczu kobiet U-15 Polska – Norwegia, gdzie spotka się z zarządem Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej - czytamy na stronie wmzpn.pl.

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

 1. mars 2014-10-25 14:30:21 (cmc***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #48863 0:0 zgłoś

  Roman to posel jest . Gral w Gwardii Warszawa to nic ,nie laczcie tego ze zlem . Chlopak jego sie rozwija ,gra w legii ,jest za integracja w pilce noznej ,jest zaangazowany w pilke nozna dla trudnouczacych sie ,byl kosa niezly w pilke ,bo slabi nie graja w lidze hiszpanskiej ,w reprezentacji mu gorzej nieco wychodzilo ale w historii nalezy go zaliczyc do 200 najlepszych pilkarzy w historii polskiej pilki noznej .

 2. bartek 2014-10-25 09:09:15 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #48848 0:0 zgłoś

  roman nie potrzebujemy cie tutej na mazurach spadaj stad.i tak po nic dobrego tu nie przyjechales

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #  # 
##  # #  # #  # 
# # # #  # ###### 
# # # #  # #  # 
#  ## #  # #  # 
#  # #### #  #