News - III liga - IV liga - V liga

Zobacz kto awansował do 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski

2014-10-01 20:30:00 Wojewódzki Puchar Polski

Warmia Olsztyn wygrała ze Stomilem II Olsztyn. Fot. Emil Marecki

Największą sensację sprawiła drużyna Błękitnych Orneta, która wyeliminowała Olimpię Elbląg. Dogrywki potrzebował Płomień Ełk żeby wygrać ze Startem Kozłowo. Aż 13 bramek Znicz biała Piska strzelił w meczu z Kłobukiem Mikołajki.

• Tęcza Biskupiec - Olimpia Olsztynek 0:6
  • Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 2:4 pd.

Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 2:4 Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 2:4 Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 2:4 Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 2:4 Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 2:4

• Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap

1. maxi 2014-10-02 21:38:30 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #48343 0:0 zgłoś

2. ja 2014-10-02 15:39:26 (***-rev***.giganet.net.pl) #48341 0:0 zgłoś

o kurwa biala 13 ;0 to chyba mikolajki w 5 grali

3. kks 2014-10-02 15:26:40 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #48340 0:0 zgłoś

A granica grała 2 drużyną... też mi wytłumaczenie... Nie martwcie sie u siebie na kartoflisku ( w rynie) się odegracie haha

4. mars 2014-10-02 15:12:18 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #48339 0:0 zgłoś

bierz też gościu pod uwagę że mamry grały bez kilku kluczowych graczy + od 40minuty(stan 1-0) w 10. pozdro

5. - 2014-10-02 12:14:05 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #48337 0:0 zgłoś

pizdzielec nie wikielec

6. ciekawy 2014-10-02 10:12:20 (drw***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #48336 0:0 zgłoś

Jakim cudem awansował GKS Wikielec kiedy pisaliście, że Motor Lubawa gra z Avistą Łążyn, a nie z GKS Wikielec

7. mars 2014-10-01 22:57:38 (dtd***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #48332 0:0 zgłoś

Bramki dla Granicy ,strzelali ,Klein trzy,Szerszen dwie oraz Machniak .Do przerwy bylo 20, pogromcy Warmiaka Lukta w'4 lidze bardzo mocno rozczarowali, bo'z gry wynik moglby byc jeszcze bardziej okazaly. Tak wysokie zwyciestwo Granicy przeciez z nie'najslabsza druzyna 4 ligi jest spora niespodzianka.