forBet promocja

News - Juniorzy - Inne

Stomil Cup 2015. Impreza będzie trwała cztery dni!

2014-09-29 23:34:08 Stomil Cup, Mariusz Borkowski

Teraz oprócz zespołu Enej oraz Afromental zobaczymy zespół Lemon. Fot. Emil Marecki

Teraz oprócz zespołu Enej oraz Afromental zobaczymy zespół Lemon. Fot. Emil Marecki

Organizatorzy turnieju Stomil Cup stawiają sobie ambitne cele. Kolejna edycja turnieju będzie trwała teraz, aż cztery dni. Organizatorzy wprowadzili sporo nowości, które mają przyciągnąć na trybuny jeszcze więcej kibiców.

Turniej zaplanowano na 15-18 stycznia (czwartek-niedziela). Pierwszego dnia ma odbyć się kursokonferencja organizowana wspólnie z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej. Zajęcia mają poprowadzić trenerzy z Polski, a może i nawet z zagranicy. - Czekam na potwierdzenie tych informacji, póki co nie mogę oficjalnie nazwiska - mówi Mariusz Borkowski, główny organizator Stomil Cup.

W piątek ma odbyć się turniej piłkarski dla chłopców z rocznika 2004/2005. Za ten turniej odpowiedzialny będzie Piotr Krztoń, który jest trenerem tego rocznika w Akademii Piłkarskiej Stomil Olsztyn. Do Olsztyna ma przyjechać m.in. Śląsk Wrocław.

Główny turniej (rocznik 2002/2003) ma odbyć się podobnie jak w 2014 roku w sobotę oraz w niedzielę. Do Olsztyna przyjedzie 12 drużyn. Swoją obecność potwierdziły już Warta Poznań, Widok Skierniewice (zwycięzcy z 2014 roku) oraz Rona 03 Ełk. W turnieju zagrają najprawdopodobniej piłkarze Stadionu Śląskiego Chorzów, Legii Warszawa czy Lechii Gdańsk. - Wysłaliśmy także zaproszenie do Borussii Dortmund. Odpowiedź otrzymamy najpóźniej 15 października - mówi Borkowski. Losowanie grup odbędzie się kinie Helios w największej sali kinowej.

Rok temu w spotkaniu wieczoru Orły Górskiego zagrały z Gwiazdami Stomilu. Teraz do Olsztyna maa przyjechać ekipa Jerzego Engela, która wystąpiła na mistrzostwach świata w Korei Południowej i Japonii. Zagrają oczywiście z gwiazdami olsztyńskiego klubu. Oprócz tego ma odbyć się turniej dla dziennikarzy i turniej, w którym wezmą udział gwiazdy znane z telewizji. Zagrają: Enej, Afromental, Lemon oraz jeden ze znanych polskich kabaretów.

Nie o wszystkich atrakcjach organizatorzy chcą mówić już teraz. Organizatorzy podobnie jak w zeszłym roku chcą budować napięcie i co chwilę czymś nowym zaskakiwać kibiców, którzy już powinni sobie planować wolne na 15-18 stycznia.

- Nauczyłem się, że w Olsztynie ciężko się robi takie imprezy. W tym roku nie zostawiłem wszystkiego na ostatnią chwilę. Ze swoimi współpracownikami z Akademii Piłkarskiej Stomil Olsztyn mam już wszystko omówione i idziemy do przodu. Zespoły do turnieju trzeba zapraszać pół roku wcześniej. Aż nie chcę myśleć, bo będzie się działo w 2016 roku. Kto nam wynajmie halę na cały tydzień? A może będzie trzeba przenieść turniej na lato, ale na lato też mam pomysł - powiedział Mariusz Borkowski, "szef" Stomil Cup. CAŁY WYWIAD PRZECZYTACIE NA SPORT.EGIT.PL

Konferencja prasowa przed turniejem Stomil Cup Konferencja prasowa przed turniejem Stomil Cup Konferencja prasowa przed turniejem Stomil Cup Konferencja prasowa przed turniejem Stomil Cup Konferencja prasowa przed turniejem Stomil Cup

http://dwadozera.pl/Konferencja-prasowa-przed-turniejem-Stomil-Cup,g763.html

rys

Komentarze

 1. g 2014-12-13 14:01:42 (***.radom.vectranet.pl) #49623 0:0 zgłoś

  Super LOL

 2. g 2014-12-13 14:01:03 (***.radom.vectranet.pl) #49622 0:0 zgłoś

  hhg

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #### 
#  # # #   
####  # #### 
# #  #   # 
#  # # #  # 
#  # # ####