forBet promocja

News - III liga - IV liga - V liga - B klasa - I liga

Jaki to był piłkarski weekend?

2014-09-22 21:48:58 Stomil Olsztyn, Chrobry Głogów, Maciej Szostek, Sokół Ostróda, KS Wasilków, Warmia Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Unia Susz, Vęgoria Węgorzewo, Patryk Kun

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Jaki to był piłkarski weekend? W siedmiu punktach-komentarzach subiektywnie podsumowujemy miniony piłkarski weekend. Zapraszamy do dyskusji!

1. Stomil Olsztyn wygrał 3:0 w Głogowie. W drugiej połowie Chrobry dostał trzy mocne gongi i trzy punkty pojechały do Olsztyna. Oddzielną sprawą jest postawa arbitra w tym meczu... Tutaj znajdziesz skrót tego meczu!

2. Sokół Ostróda wygrywa 4:1 z KS Wasilków. Trzy bramki Macieja Szostka. To warto odnotować. Po meczu jednak żal i pretensję mieli kibica z młyna. Dlaczego? Wszystko wyjaśnione jest w tej relacji. 

3. Mirosław Miller został trenerem Rominty Gołdap. Nie udał mu się debiut z nową drużyną, bo beniaminek III ligi przegrał 0:1 w Grajewie.

4. Warmia Olsztyn wróciła na Zatorze! Głównie dzięki... Stomilowi. To pierwszoligowiec pomógł w dostosowaniu stadionu Warmii do wymogów licencyjnych. Warmia z DKS-em Dobre Maisto zremisowała 1:1.

5. Patryk Kun gwiazdą okręgówki? Bez wątpienia tak będzie. Piłkarz w sobotę poprowadził Vęgorię do zwycięstwa w Sępopolu. Strzelił dwie bramki i zaliczył asystę.

6. Unia Susz kontynuuje piękną serię w lidze. Tym razem podopieczni Jarosława Płoskiego wygrali 2:0 w Radomnie. Unia jeszcze nie przegrała w tym sezonie.

7. Korona Klewki w środę przegrywa 0:6 ze Stomilem II Olsztyn, a w weekend 0:7 z Olimpią II Olsztynek. To musi boleć.

rys

Komentarze

 1. xxx 2014-09-23 08:33:35 (***.***.***.***) #48158 0:0 zgłoś

  A korsze zawsze sa gorsze

 2. Stomilowiec 2014-09-22 22:53:08 (acaq***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #48157 0:0 zgłoś

  przeczytałem relacje na stronie Sokoła i nie zgadzam się z jednym stwierdzeniem cyt. "... nie bądźmy pizdami ...", oj Ostródzianki zawsze nimi byłyście, jesteście i będziecie, nasze kochane przydupaski :)

Dodaj swój komentarz

           
   #  ##  ##### 
   # # # #  # 
   # #  # ##### 
   # ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # #####