News - II liga - III liga - IV liga - V liga - A klasa - B klasa - I liga

Jaki to był piłkarski weekend?

2014-09-15 23:13:50 Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Stomil II Olsztyn, Sokół Ostróda, Wojciech Tarnowski, Olimpia Olsztynek, Mateusz Różowicz, Olimpia Zambrów, Start Nidzica, Orzeł Janowiec Kościelny, Leśnik Nowe Ramuki, Omet Srokowo, Granica II Kętrzyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

1. Wielu kibiców Stomilu domagało się bardziej ofensywnej gry olsztyńskiego zespołu. Trener spełnił marzenia. Efekt? Pierwsza porażka w I lidze. Widać bardziej opłaca się postawić "autobus" i dopisywać punkty.

2. Wojciech Tarnowski dokonał poczwórnej zmiany w zespole. Nic to jednak nie dało. Sokół zdołał strzelić tylko jedną bramkę i ostatecznie przegrał 1:2 w Ełku z Płomieniem.

3. Olimpia Olsztynek jeszcze w 79 minucie prowadzi z Olimpią Zambrów 2:0 po dwóch golach Mateusza Różowicza. Lider III ligi w 10 minut strzela trzy gole i wywozi z Olsztynka komplet punktów.

4. Stomil II Olsztyn znowu ma problemy z zebraniem składu. Na kłopoty zawsze zaradzi... Michał Alancewicz, który nigdy nie odmawia. Rezerwy Stomilu znowu przegrały (0:2 w Dobrym Mieście - red.) i jak tak dalej będzie to wyglądało to I-ligowy klub będzie miał zespół rezerw w okręgówce.

5. Start Nidzica wygrywa derbowe spotkanie z Orłem Janowiec Kościelny. Jak informuje "Gazeta Olsztyńska" spotkanie oglądało... 800 osób!

6. Co się dzieje z Leśnikiem Nowe Ramuki? Jeszcze nie tak dawno fajnie sobie radzili w "okręgówce", a teraz zajmują ostatnie miejsce w "A-klasie". W ostatni weekend przegrali 1:7 z Błękitnymi Stary Olsztyn.

7. Omet Srokowo - Granica II Kętrzyn - spotkanie "Serie B", niby nic nadzwyczajnego, ale jednak znak czasów - na ławkach trenerskich dwóch świetnych strzelców: Mariusz Machniak i Paweł Kowalewski.