Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Warmia dostała lanie w Mrągowie

2014-08-27 18:46:23 Mrągowia Mrągowo, Warmia Olsztyn, Stomil II Olsztyn, Zatoka Braniewo, Granica Kętrzyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

W rozegranym w Mrągowie spotkaniu Warmia musiała uznać wyższość gospodarzy, którzy wygrali 5:1. Zobacz pozostałe dzisiejsze wyniki. W Braniewie miejscowa Zatoka pokonała 3:2 rezerwy Stomilu Olsztyn.

• Omulew Wielbark - Warmiak Łukta 1:1

PROWADZISZ KLUBOWY SERWIS PIŁKARSKI? CHCESZ ZALINKOWAĆ TUTAJ RELACJĘ MECZOWĄ? WYŚLIJ ADRES NA [email protected]! NA TEN ADRES MOŻNA TAKŻE WYSYŁAĆ SWOJE TYPY DO 11 KOLEJKI! TWÓRZ SERWIS DWADOZERA.PL RAZEM Z NAMI!

Cichy

1. haha 2014-08-28 17:40:26 (public-gprs***.centertel.pl) #47364 0:0 zgłoś

Co nie Max dobrze że jest taka strona jak dwadozera. Chociaż możesz się wyżalić. Żal dupe ściska płacz dalej

2. Max 2014-08-28 15:03:01 (gfr***.internetdsl.tpnet.pl) #47357 0:0 zgłoś

Moze powiesz mi ze jest w Kozlowie wszystko super?Juz sie wszyscy dziwili ze do okregowki ich dopuscili,ale taka Polska pilka.Po co zwiazki wymyslaja jakies przepisy i warunki ktore trzeba spelniac jak pozniej i tak nikt na to nie patrzy?

3. marcin 2014-08-28 14:28:11 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #47354 0:0 zgłoś

max spierdalaj z takimi komentarzami baranie

4. Max 2014-08-28 12:44:28 (gfr***.internetdsl.tpnet.pl) #47350 0:0 zgłoś

JAk tam chlopakom z Lubawy podobalo sie boiseczko i warunki w Kozlowie?Galezie nie przeszkadzaly?

5. ko 2014-08-28 06:03:06 (drl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47341 0:0 zgłoś

Brawo dks ,swietne poswiecenie i dazenie do celu ,granica ponownie ukarana za pewnosc siebie, podobnie bylo w Elku z Plomieniem gdy prowadzili 30 juz do przerwy, a w doliczonym czasie gry na 33 Plomien strzelil, jeszcze w Ketrzynie ze Startem Dzialdowo prowadzili 31 i nie umieli tego dowiezc bo ,33. Z Jagiellonia prowadzili 32 i podobnie jak z Dzialdowem ostatnie sekundy i strata gola,To nie zdarzylo sie pierwszy raz.

6. mars 2014-08-28 00:00:11 (dtp***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47340 0:0 zgłoś

Stomil zajmuje w 1 lidze drugie miejsce po pieciu kolejkach majac 3 wygrane i dwa remisy ,bramki 74, np.warmiak lukta i granica ketrzyn maja rowniez po 3 wygrane i dwa remisy ,ale lepsze bramki od stomilu ,to taka ciekawostka ,wiadomo ze trzy klasy roznicy,

7. gosc 2014-08-27 23:34:52 (public***.cdma.centertel.pl) #47338 0:0 zgłoś

haha , slabo sedziowal w obydwie strony , ale bramka prawidlowo padla prawda? antyfutbol , z obrony do ataku , na co wam srodek ? ;)

8. do gosc 2014-08-27 23:07:46 (***-***-***-***.net.hawetelekom.pl) #47337 0:0 zgłoś

omulwio ciesz się z remisu,bo jak byście dostali w 90 to dopiero byłby płacz.i pozdrówcie pana sędziego zawody prowadził wzorowo,wam się to napewno podobało.

9. kolo 2014-08-27 22:45:34 (***-***-***-***.bartnet.pl) #47335 0:0 zgłoś

Victorio zmieńcie trenera!

10. gosc 2014-08-27 22:24:26 (public***.cdma.centertel.pl) #47332 0:0 zgłoś

Łukta nie istniała w meczu z Omulwią ... niech się cieszą z remisu aaa i pierwsza bramka nie była ze spalonego ;)

11. stiv 2014-08-27 21:12:37 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #47326 0:0 zgłoś

trener victorii na aut !!!~.

12. mars 2014-08-27 21:01:59 (dtp***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47325 0:0 zgłoś

Granica grala tak ,10 do przerwy ,plus nie strzelony karny oraz slupek,po przerwie 20 ,dalej juz 30 wydawalo sie ze juz pozamiatane ,ale 31 ,32,i w piatej czy szostej minucie doliczonego czasu gry goscie z Dobrego Miasta wyrownali i koniec.Moglo byc juz do przerwy 3 lub 4 do 0 dla Granicy ale goscie mieli duzo szczescia i jeszcze wiecej ambicji.

13. kks 2014-08-27 20:55:38 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #47323 0:0 zgłoś

trenerze granicy daj pograc dajnowskiemu .dzis w meczu pokazal ze warto postawic na niego. szerszen pogra 45 i w drugiej polowie zero ruchu, stepien nawet na wejscie z lawki nie zasluguje boi sie biegac z pilka . zmiany zmiany! to ze 3 mecze wygrane nie znaczy ze juz do konca sezonu ma grac ten sam sklad .

14. mks 2014-08-27 20:43:20 (acfk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47321 0:0 zgłoś

Błąd. Warmia Olsztyn 1:5 MKS Mrągowia. Mecz rozegrany w Mrągowie Warmia gospodarzem !