Wyniki III ligi: Olimpia Elbląg i Płomień Ełk z kompletem punktów

2014-08-23 23:14:40 Sokół Ostróda, MKS Korsze, Płomień Ełk, Olimpia Olsztynek, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Rominta Gołdap, Start Działdowo, Olimpia Elbląg

Hubert Molski (Płomień Ełk) w meczu z Olimpią Olsztynek strzelił bramkę na 1:0 dla Płomienia. Fot. Paweł Piekutowski

Nie zwalniają tempa ekipy z Elbląga oraz Ełku. Olimpia wygrała 2:1 w Grajewie, a Płomień także 2:1 pokonał Olimpię Olsztynek. W meczu kolejki Sokół Ostróda zremisował 1:1 z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 1:1.

• Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 1:2 (1:0)

1:0 - An Jinya (35), 1:1 - Speichler (65 k), 1:2 - Świderski (89)

• Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg 1:2 (0:2)

0:1, 0:2 - Pietroń (33, 42), 1:2 - Gutowski (90)

• Rominta Gołdap - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 (0:1)

0:1 - ?, 1:1 - Wierzbowski (75)

• Puszcza Hajnówka - KS Wasilków

0:1 - Styś (16)

• Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk 1:2 (1:1)

0:1 - Molski (19), 1:1 - Narojczyk (43), 1:2 - Jackiewicz (65)

• Sokół Ostróda - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (0:0)

0:1 - Piceluk 53, 1:1 - Smyt (64)

• MKS Korsze - Huragan Morąg 1:1 (1:1)

0:1 - Śnieżawski (2), 1:1 - Trafarski (18)

ZAPOWIEDŹ KOLEJKI

Niedzielne spotkania:

• Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok (11)
  • Znicz Biała Piska - Start Działdowo (17)

PROWADZISZ KLUBOWY SERWIS PIŁKARSKI? CHCESZ ZALINKOWAĆ TUTAJ RELACJĘ MECZOWĄ? WYŚLIJ ADRES NA [email protected]! NA TEN ADRES MOŻNA TAKŻE WYSYŁAĆ SWOJE TYPY DO 11 KOLEJKI! TWÓRZ SERWIS DWADOZERA.PL RAZEM Z NAMI!

1. MONDRAGON 2014-08-24 22:44:28 (acau***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47238 0:0 zgłoś

DO Kibic: co bierzesz, ze masz takie "TOTALNE" odloty??

2. Michał 2014-08-24 22:07:18 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #47236 0:0 zgłoś

NOWY SKRÓT Z MECZU POWYŻEJ :)

3. kibic 2014-08-24 20:05:01 (***.***.***.***) #47228 0:0 zgłoś

Pretorianinie - Kowal i Słowik słabo, ten drugi jest wyraźnie pod formą, szkoda, bo wiosną był postacią nr1. Brak pomysłu na rozegranie akcji, słabe dośrodkowania. Kowal z kolei w obronie był, zwłaszcza w pierwszej połowie, robiony kilkukrotnie jak dziecko. Picek też poniżej oczekiwań, niestrzelona setka i ze 3 pułapki offsajdowe, w które dał się złapać. Dobrze, rewelacyjnie wręcz Smyt, który poza golem wywalczył kilka główek, wszędzie było go pełno i grał naprawdę świetną partię. Dziwi mnie, że został zdjęty. Druga połowa to totalna dominacja Sokoła, nie widziałem tam bojaźni, graliśmy dobrze, zabrakło szczęścia i killera. Do tego krycie w obronie do poprawy! Identycznie co przy golu wczoraj, było ze Stomilem i Kopruckim. Identycznie było też w I połowie, ale zawodnik NML chybił. Mamy jakąś czarną dziurę w szesnastce;) kończąc - mecz niezły, a chłopaki widać, że chcą, brakuje... Momentu zapalnego;) pozdrawiam!

4. mars 2014-08-24 20:02:13 (aetd***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47227 0:0 zgłoś

A dzis w zambrowie ,bronil w jagiellonii 17 letni bartek dragowski ten co wczoraj wszedl za slowika po jego czerwonej kartce kiedy puscil trzy gole i jaga przegrala wczoraj ze slaskiem wroclaw a dzis w zambrowie rezerwy jagi przegraly 01.

5. Pretorianin 2014-08-24 18:56:41 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #47226 0:0 zgłoś

Pierwsza połowa spotkania, była bardzo trudna dla Sokoła. Drwęca postawiła ciężkie warunki, była częściej przy piłce, miała więcej sytuacji bramkowych. Sokół grał defensywnie i bojaźliwie, nie wierząc w swoje możliwości i potencjał. Jednak w drugiej połowie, po stracie bramki w 53 min. (świetny strzał i bardzo dobra gra Pawła Piceluka - to zawodnik z umiejętnościami na wyższą ligę, szybki, waleczny i agresywny w napadzie) Sokół zmienił taktykę i przystąpił do bardziej ofensywnej gry (dlaczego dopiero teraz?). Zmotywowani do pogoni za uciekającym wynikiem w 64 min. strzelamy bramkę ale w dalszym ciągu gramy asekuracyjnie. Ogólnie, wynik można przyjąć za satysfakcjonujący, nadal jednak drużyna wymaga zgrania i większej motywacji do gry. Sokół grając w Ostródzie, gra zbyt defensywną piłkę, nasuwa się pytanie, kiedy będzie grał ofensywnie?...na wyjazdach? Zbyt dużo podań, zbyt wolna gra, szczególnie w obrębie pola karnego przeciwnika, zbyt mało strzałów z poza 16 metrów na bramkę przeciwnika ( w pierwszej połowie - tylko jeden strzał - czy mają zakaz strzelania?). Należy zwiększyć grę skrzydłami, szerzej i bliżej zawodników (wyżej) - to w dalszym ciągu mankamenty Sokoła (a także innych polskich drużyn piłkarskich). Wszystkim zawodnikom należy podziękować za walkę (nie wszystkim jednak starcza sił na jej kontynuowanie w ciągu 90 min. - nad tym trzeba pracować!) W mojej ocenie na bardzo dobrym poziomie zagrali: D.Kowalski, K.Słowicki, P.Sędrowski, P.Piceluk oraz zawodnik który po swoim wejściu ożywił grę Sokoła W.Figurski (widać, że chłopak chce grać....walczy). "Kibic" napisał, że brakuje solidnego napastnika. Zgadzam się, ale mam nadzieję, że nowi zawodnicy, którzy ostatnio zasilili - wzmocnili - zespół w najbliższym czasie pokażą na co ich stać (tak, już w najbliższym czasie, ponieważ nie ma na co czekać, kolejki ligowe biegną a wiodące zespoły uciekają). Może jednym z rozwiązań, jest zmiana ustawienia na ofensywne i już od pierwszej minuty wystawienie do napadu M. Jankowskiego, K.Filipka oraz W.Figurskiego (nie ryzykowałbym z takim ustawieniem już z Olimpią Elbląg - to główny pretendent do wygrania naszej klasy rozgrywkowej - ale ze Startem? - to oczywiście moja sugestia - laika). Pozdrawiam wszystkich miłośników piłki nożnej w naszym regionie a do piłkarzy apeluję o walkę na boisku przez 90 min. spotkania - to jedyny klucz do zwycięstwa. Powodzenia.

6. xbox 2014-08-24 17:18:08 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #47222 0:0 zgłoś

Drweca to nie druzyna tam graja tylko po to zeby kasa sie zgadzala. Po co sie meczyc jak i tak zapkaca

7. mars 2014-08-24 15:46:46 (dqc***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47221 0:0 zgłoś

Na stronie internetowej przeczytalem ze Jakub Lipka obronca Huraganu zostal usuniety przez arbitra minute po obronie karnego przez dzikowskiego z huraganu ,to nie prawda gdyz usuniety zostal przed strzeleniem karnego,co mialo byc moze wplyw na to ze kozlowski nie strzelil karnego a to troche roznica.

8. ELK 2014-08-24 14:01:40 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #47215 0:0 zgłoś

Michał , kiedy skrót z meczu ???

9. ELK 2014-08-24 13:55:59 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #47214 0:0 zgłoś

brawo ELK .......... Plomien liderem 3 ligi..... Mazur liderem okregówki....... tak trzymać do końca i lać wioski......... nie wypada inaczej

10. @#$@#$ 2014-08-24 13:35:33 (dsd***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47213 0:0 zgłoś

@ ksd:Ligę kupiliście ale prawdziwych kibiców kupić się nie da.Wieść niesie że jeśli na jesieni w wyborach nie wygra kandydat sponsora to sponsor pakuje zabawki:-) Więc módl się żeby na wiosnę ktoś nie kupił waszego miejsca w lidze :-)

11. ksd 2014-08-24 13:10:11 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #47210 0:0 zgłoś

karny to byl dla drwecy w 8 min a skokol to dno totalne . tak gra druzyna ktora miala grac w 2 lidze ? z takim budzetem i taka kadea ? dno w pierwszej polowie to solkol nie istnil wogole . w nowym miescie dostana lanie

12. FanS 2014-08-24 12:57:40 (n***-***-***.opera-mini.net) #47208 0:0 zgłoś

Finishparkiet Drwęca Barkas Nowe Miasto Tolkmicko Lubawskie ;)

13. w 2014-08-24 12:44:22 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #47206 0:0 zgłoś

Nie ma Co zeby sedzia Nie pomogl drwecy NML i podyktowal des karne ktore nalezaly sie pilkarzom sokola to spoko zainkasowal by trzy punkty. Tak to jest jak awans kupuje sie pod stolikiem pownniscie nazywac sie barkas tolkmicko heh

14. siwydym 2014-08-24 12:26:41 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #47205 0:0 zgłoś

a ten karny to nietrafiony w bramkę czy bramkarz obronił ??( nietrafiony w bramkę chodzi mi o to że piłka przeleciała kilkanaście cm od słupka itp. )

15. MKS_Olimpia 2014-08-24 12:16:16 (acgg***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47204 0:0 zgłoś

Poprawka. Pierwszą bramkę dla Płomienia zdobył Molski.

ADA chcesz prywatny czy służbowy ;) dla Olimpii Narojczyk (42) dla gości Bondziul (20) i Jackiewicz (65). W 26 min. Jackiewicz nie wykorzystał karnego.

17. ada 2014-08-24 11:28:57 (***.***.***.***) #47200 0:0 zgłoś

W tym Olsztynku mają telefony lub coś podobnego, bo nikt nie może się dowiedzieć kto strzelił bramki,dobrze że wynik dotarł

18. kibic 2014-08-24 08:44:00 (dslb-***-***-***-***.***.***.pools.vodafone-ip.de) #47192 0:0 zgłoś

Sokół potrzebuje solidnego napastnika jeszcze jest czas do końca okienka transferowanego