Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Granica liderem

2014-08-13 21:37:23 Mrągowia Mrągowo, Omulew Wielbark, Mamry Giżycko, Warmia Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Zatoka Braniewo, Victoria Bartoszyce, Warmiak Łukta, Błękitni Orneta, Stomil II Olsztyn, Polonia Pasłęk, GKS Wikielec, Start Kozłowo, Pisa Barczewo, Granica Kętrzyn, Motor Lubawa

Stomil II Olsztyn zremisował 1:1 z Polonią Pasłęk. Fot. Emil Marecki

Po dwóch kolejkach komplet zwycięstw ma na koncie już tylko Granica Kętrzyn, która wygrała w Barczewie z Pisą. Mamry Giżycko przegrały z Warmią Olsztyn i spadły na ostatnie miejsce. Pewne zwycięstwa zaliczyły Omulew i Mrągowia, swoje mecze wygrały też Zatoka i Wikielec. Zobacz wszystkie wyniki środowej kolejki IV ligi!

1. edi 2014-08-15 22:50:37 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #46974 0:0 zgłoś

Widzę , że Wielbark stracił mocnego zawodnika :) ... nom cóż Kujtkowski pomoże awansować GKS-owi Dźwierzuty do V ligi i przejdzie do jakiegoś trzecioligowaca

2. Wielbark 2014-08-15 20:33:15 (***-***-***-***.matcom.com.pl) #46969 0:0 zgłoś

Serce boli że zawodnik o takich możliwościach idzie do A klasy , miał propozycje z Sokoła , Drwęcy , Działdowa , Rakowa Częstochowa

TRANSFER roku były reprezentant Polski do lat 15 , zawodnik Lechi Gdańsk ok 50 występów w Młodej Ekstraklasie zrobił transfer roku przeszedłz 4 ligi do A klasy Gks Dźwierzuty

4. a 2014-08-15 17:22:36 (***-***-***-***.tonetic.pl) #46966 0:0 zgłoś

I tu sie mylisz kolego 2 komentarze niżej. No i co z tego że doznał kontuzji jeden młodzieżowiec? Trzeba mieć więcej niż dwóch młodzieżowców żeby nie było takich akcji :))) pozdrawiam

5. zzzz 2014-08-15 17:06:23 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #46965 0:0 zgłoś

Właśnie sam sobie strzeliłeś w kolano hahah tak czy tak musi za niego wejść młodzieżowiec :) Pozdrawiam Cię kolego!

6. zadnego walkoweru nie bedzie ! 2014-08-15 16:49:59 (***.braniewo.vectranet.pl) #46964 0:0 zgłoś

Zatoka grała 3 minuty 1 młodziezowcem tylko i wyłącznie dla tego że 2 młodziezowiec doznał kontuzji o walkowerze nie ma zadnej mowy !!!

7. BKS 2014-08-14 21:20:30 (***.***.***.***.bransat.pl) #46962 0:0 zgłoś

My stoimy i strzelamy sami sobie do swej bramy.

8. uefa 2014-08-14 20:19:49 (public-gprs***.centertel.pl) #46961 0:0 zgłoś

Cieniasy z dobrego miasta na co wy liczycie??? na darmowe punkty. nie będzie żadnego walkoweru

9. xxx 2014-08-14 18:12:39 (***-***-***-***.tonetic.pl) #46960 0:0 zgłoś

W meczu DKS - Zatoka przez 5 minut grał w Zatoce jeden młodzieżowiec. Wiadomość sprawdzona. Protest kierownik DKS złożył już u sędziów. Sama ławka rezerwowych Zatoki się tez połapała i wpuscili drugiego młodzieżowca po około 5 minutach.

10. PAT 2014-08-14 17:45:57 (***.braniewo.vectranet.pl) #46959 0:0 zgłoś

Jaki walkower ? kto to policzyl , chyba delegat z UEFA !

11. mars 2014-08-14 11:48:49 (cmi***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46955 0:0 zgłoś

Granica w trzeciej lidze juz sie odbudowala ,33 z Jagielonia ,33 ze Startem Dzialdowo ,wygrana 31 w Szczuczynie ,oni forme budowali juz w trzeciej lidze,lato bylo tego kontynuacja ,ale mamy 26 zawodnikow ,nie wszyscy moga grac ,jest rywalizacja,jesienia ,przed przyjsciem Mariusza Machniaka i Piotra Wojnickiego ,mialismy najmlodszy sklad w calej lidze trzeciej ,stad nie bylo zadawalajacych wynikow.

12. do poniżej 2014-08-14 08:54:07 (public-gprs***.centertel.pl) #46951 0:0 zgłoś

Jak potrafisz liczyć i się nadajesz piątek godz 18 zapraszamy na zatokę na rozmowe i sprawdzimy kto się nadaje na kierownika. Zapraszamy chetnych i zobaczymy ilu mądrych przyjdzie

13. braniewo 2014-08-14 08:02:16 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #46950 0:0 zgłoś

co znów kierowniczek z braniefka wymysli? czy ten dzban umie liczyć? pogonić dziada w poprzednim sezonie udowodnił ze sie nie nadaje.

17. dasad 2014-08-13 22:07:56 (***.***.***.***.arkusnet.pl) #46945 0:0 zgłoś

W meczu Zatoki z Dksem będzie walkower na korzyść DKSu, przez prawie 10 minut Zatoka grała tylko z jednym młodzieżowcem na boisku.