forBet promocja

Krótko - III liga - Inne

23 sierpnia Sokół zagra razem z Fundacją Sanus!

2014-08-12 22:48:36 -

23 sierpnia Sokół zagra razem z Fundacją Sanus!

23 sierpnia Sokół zagra razem z Fundacją Sanus!

23 sierpnia piłkarze ostródzkiego Sokoła zagrają mecz 3. kolejki III ligi. Rywalem piłkarzy z Ostródy będzie, aspirująca do walki o mistrzostwo, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Nasz Klub dołączył do akcji Fundacji Niepełnosprawnych Sanus - „Włóż złotówkę do plecaka”!

Fundacja Sanus działa nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Do tej pory pomogła już setkom podopiecznych. Obecnie pod skrzydłami Fundacji znajduje się 36 rodzin. Są to najbiedniejsze rodziny, w których najmłodsi zostali dotknięci niepełnosprawnością Akcja „Włóż złotówkę do plecaka” ma na celu zebranie pieniędzy na szkolne wyprawki dla podopiecznych Fundacji. Wakacje zbliżają się ku końcowi, a rodzinom najbiedniejszych dzieci brakuje środków na najpotrzebniejsze szkolne artykuły.

Sokół Ostróda włączył się w akcję pomocy podopiecznym Fundacji Sanus. Z każdego biletu zakupionego na mecz z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, 2 złote zostaną przekazane na konto Fundacji. Dodatkowo, w przerwie spotkania, kibice będą mogli wziąć udział w licytacji koszulki z podpisami wszystkich piłkarzy Sokoła. Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc dzieciakom. Prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy, które także „włożone” zostaną do plecaków dzieci.

Aby zapoznać się bliżej z działalnością Fundacji Sanus zapraszamy na jej stronę internetową – www.sanus.aniwo.pl.

Najbliższy mecz Sokoła w Ostródzie będzie więc nie tylko okazją do zobaczenia piłkarskich zmagań dwóch czołowych ekip w lidze, ale także szansą na wsparcie dzieciaków, które naprawdę potrzebują naszej pomocy. Liczymy na to, że zmobilizujecie na ten mecz wszystkich swoich znajomych i rodziny i pojawicie się na stadionie przy ul. 3-ego Maja! Warto być razem z nami, warto pomagać!

 • Sokół Ostróda – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, 23 sierpnia, 18.00

 

Raf

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
##### # ##### 
#  # # #  # 
##### # ##### 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
##### # #####