forBet promocja

Krótko - III liga - Transfery

Bobek i Jankowski w Sokole

2014-08-05 15:31:59 Sokół Ostróda, Maciej Bobek, Michał Jankowski

Michał Jankowski (z lewej) jeszcze w barwach Arki Gdynia. Fot. trojmiasto.pl

Michał Jankowski (z lewej) jeszcze w barwach Arki Gdynia. Fot. trojmiasto.pl

Kolejni dwaj nowi piłkarze pojawili się w składzie mistrza III ligi, Sokoła Ostróda. Do drużyny z Mazur Zachodnich dołączyli Maciej Bobek i Michał Jankowski.

Michał Jankowski to urodzony w 1994 roku pomocnik, który ostatnio występował w trzecioligowych rezerwach Arki Gdynia. W minionym sezonie był podstawowym zawodnikiem drugiej drużyny pierwszoligowca. Zagrał w 26. meczach, w których zdobył dwie bramki. Ma za sobą również 7 występów w drugoligowym wówczas Jezioraku Iława.

Maciej Bobek urodził się w 1992 roku w Braniewie. Grał w Zatoce, Sparcie Szamotuły i Olimpii Elbląg. W ostatnim sezonie, przymierzany do roli defensywnego pomocnika w Sokole, zawodnik zmagał się z kontuzją i zaliczył tylko jeden występ w barwach mistrza III ligi kujawsko-pomorsko - wielkopolskiej, Sokole Kleczew. Zaliczył 11 występów w drugiej lidze w Olimpii, wcześniej zagrał również w dwóch meczach pierwszoligowych w barwach drużyny z Elbląga.

Jankowski i Bobek to kolejni zawodnicy zakontraktowani w Sokole, po przyjściu do zespołu z Ostródy Piotra Łysiaka (Stomil Olsztyn) i Krzysztofa Filipka (Radomiak Radom). Z drużyną trenera Wojciecha Tarnowskiego trenują wciąż Piotr Wypniewski i Adrian Żukiewicz (Stomil) oraz Kamil Hrynowiecki (Concordia Elbląg).

 

Raf

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
##### ###### #  # 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
#  # #   # ## # 
#  # #   ## ## 
##### ###### #  #