Krótko - IV liga - V liga - Sparingi

Granica rozgromiła Mazura

2014-08-05 00:34:35 Granica Kętrzyn, Mazur Pisz, sparing

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

W ostatnim sparingu przed startem czwartej ligi, spadkowicz - Granica Kętrzyn pokonała występującego w V lidze Mazura Pisz aż... 11:3!

Granica Kętrzyn - Mazur Pisz 11:3

Bramki dla Granicy: M. Rałowiec (2), K. Rałowiec (2), Machniak (2), Szerszeń (2), Mazurowski, Wojnicki, Aleksandrowicz

Granica:

Wójtowicz (46' Iwaniuk), Traut (65' Gan), Wojnicki, Michałowski, Aleksandrowicz, Mazurowski (55' Stępień), Piątkowski (66' Jakubczak), Rałowiec (75' Głowacki), Rałowiec (76' Bijata), Machniak, Szerszeń (72' Mazurowski).

Źródło:

Raf

1. OLO 2014-08-06 21:30:53 (dpt***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46688 0:0 zgłoś

11-3 a wy chwalicie Mazura za grę, widac jakie macie pojęcie o piłce:) kim by nie grali to wynik upokarzający.

2. aha 2014-08-06 10:26:15 (dpq***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46677 0:0 zgłoś

Chwala mazurowi ze strzelil granicy az trzy gole i do 60 minuty gra byla ich bardzo dzielna.bo przegrywali tylko 35 ,musza popracowac nad kondycja i wszystko bedzie zmierzac w odpowiednim ,lepszym kierunku.

3. aha 2014-08-06 10:20:52 (dpq***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46676 0:0 zgłoś

To wszystko wiadomo czemu Granica tak wygrala ,jak trzech z podstawowego skladu a reszta juniorzy ,ale dzialacze mysleli ze tyle nie przegraja z Granica a jednak pomylili sie ,

4. byłem na meczu 2014-08-06 09:39:19 (staticline-***-***-***-***.toya.net.pl) #46675 0:0 zgłoś

W Mazurze zagrało 3 podstawowych zawodników seniorów: S.P, Ł.S, K.W. RESZTA TO SAMII JUNIORZY KTÓRZY ROBIĄ PIERWSZE KROKI W SENIORACH W OBECNYM SEZONIE. PS. MAZUR PRZYJECHAŁ W 11 OSÓB I BEZ TRENERA. I W CALE ŹLE TO NIE WYGLĄDAŁO Z ICH GRY, PO PIERWSZYCH 45 MINUTACH STRACILI SIŁY I PRZY WYNIKU 4:2 JUŻ ODPADLI.

5. KKS 2014-08-05 10:01:13 (ip-***-***-***-***.free.aero***.net.pl) #46664 0:0 zgłoś