forBet promocja

News - Inne

I Memoriał Ostródzkich Trenerów już w sobotę!

2014-07-23 15:23:34 Memoriał Ostródzkich Trenerów, Benedykt Liedke, Marian Puchalski, Andrzej Sosiński

Plakat promujący I Memoriał Ostródzkich Trenerów

Plakat promujący I Memoriał Ostródzkich Trenerów

W najbliższą sobotę na stadionie w Ostródzie odbędzie się I Memoriał Ostródzkich Trenerów poświęcony pamięci Benedykta Liedka, Mariana Puchalskiego i Andrzeja Sosińskiego. Początek Memoriału zaplanowano na godzinę 16.00.

Memoriał Ostródzkich Trenerów to okazja do uczczenia pamięci trenerów, których praca była przez długie lata związana z ostródzką piłką nożną. W trakcie imprezy zaplanowano odsłonięcie pamiątkowych tablic oraz turniej, w którym wezmą udział 3 drużyny złożone z byłych podopiecznych trenerów.

W Memoriale zagrają m.in.: Tomasz Radziwon, Bogdan Miłkowski, Sławomir Humięcki, Jacek Orzechowski, Michał Maj a także przedstawiciele ostródzkich władz, również związani ze środowiskiem piłkarskim - Włodzimierz Brodiuk i Bogusław Fijas. Łącznie na boisku przy ul. 3 Maja w Ostródzie wystąpi ponad pięćdziesięciu byłych i obecnych piłkarzy, którzy przez lata stanowili o sile ostródzkiego Sokoła.

O 16.00 odsłonięte zostaną tablice upamiętniające trenerów, o 16.30 zmagania rozpoczną drużyny, biorące udział w Memoriale. Organizatorzy nie zapomnieli również o kibicach, przygotowując dla nich konkursy z nagrodami.

Partnerami I Memoriału Ostródzkich Trenerów są: Polska Grafika Samochodowa, GJG, Firma Kamieniarska "Libra", Burmistrz Miasta Ostróda, Wójt Gminy Ostróda,  Starosta Ostródzki, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji oraz OKS Sokół Ostróda.

Więcej informacji o imprezie, a także unikatowe archiwalne wycinki z gazet i zdjęcia zobaczyć możecie na profilu Memoriału na Facebooku!

Wstęp wolny. Już teraz zachęcamy do tego, by zaplanować sobie sobotnie popołudnie i odwiedzić ostródzki stadion!

 

Raf

Komentarze

 1. ccc 2014-07-23 22:21:26 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #46390 0:0 zgłoś

  Wiele razy tu było pisane w komentarzach, ze stadion Sokoła będzie świecił pustkami. Pomijam wydarzenia takie jak aktualnie memoriał, czy boje Sokoła Oglądnijcie film z akademii piłkarskiej Legii, jak dzieci się bawią i wypoczywają. http://www.youtube.com/watch?v=uzfMSo61_ks Drużyn się pojawia więcej, czyli stadion żyje i ma się dobrze

 2. mars 2014-07-23 16:39:00 (dqk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46385 0:0 zgłoś

  Chwala im tym trenerom, mysle ze wiecej tych trenerow z sercem bylo,bo i ci co juniorow trenowali tez zasluzeni byli ,mozna bylo dopisac i pozostalym z sercem trenerom sw.p.

Dodaj swój komentarz

           
 #### #  # ##### 
#  # #  # #  # 
#   #  # #  # 
# ### #  # ##### 
#  # #  # #   
 ####  #### #