forBet promocja

Krótko - IV liga

GKS Wikielec rozpoczął przygotowania

2014-07-22 21:42:13 GKS Wikielec, Remigiusz Sobociński, Piotr Kacperek

Remigiusz Sobociński pozostanie w zespole z Wikielca.

Remigiusz Sobociński pozostanie w zespole z Wikielca.

Dość późno przygotowania do rozgrywek zaczęła trzecia drużyna ubiegłego sezonu w IV lidze. Na pierwszym treningu GKS-u Wikielec zjawiło się kilku nowych zawodników.

Najważniejszą informacją jest to, że w zespole zostaje Remigiusz Sobociński, którego kusiła Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. W zajęciach uczestniczył również Piotr Kacperek, którego transfer do Drwęcy ze względu na rozbieżności w oczekiwaniach finansowych starają się zablokować działacze IV ligowca. Na treningu nie zjawili się zawodnicy, którzy prawdopodobnie z Wikielca odejdą: Sebastian Zajączkowski (do Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie), Marcin Karczewski (Unia Susz), Patryk Wodzicki (wyjazd za granicę), a także Piotr Bączek, Kamil Ludwiczak, Jakub Jęczewski i Jerzy Janiszewski, którzy mogą pozostać w zespole.

Nowymi zawodnikami na zajęciach byli bramkarz Czarnych Rudzienice, Paweł Osasiuk, grupa pięciu młodych zawodników Jezioraka Iława: Marcin Witkowski, Przemysław Kruszyński, Borys Piórkowski (całą trójkę testowała Olimpia Elbląg), Marek Gerych i Remigiusz Parulis, Mateusz Liedtke z rezerw Zawiszy Bydgoszcz, Szymon Tarnowski, któremu skończyło się wypożyczenie do Stomilu Olsztyn, Sebastian Zawadzki oraz zawodnik juniorów, Dominik Łukaszewski.

Pierwszy sparing GKS rozegra w najbliższy piątek w Dzierzgoniu z tamtejszym Powiślem.

TS

Komentarze

 1. transfer 2014-07-26 19:36:30 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46459 0:0 zgłoś

  oszustwa i podle podejscie do spraw do wizytowka gks wikielec.bez honoru bez szacunku i bez dotrzymania slowa wstyd

 2. nick 2014-07-23 22:14:39 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #46389 0:0 zgłoś

  gieksa jest tylko jedna ...............w Katowicach, a wy wiesniaki i pgr-owcy z okolicznych wiosek nie nazywajcie się gieksą bo was poparzy wieśniaki

 3. xXx 2014-07-23 15:56:11 (bkn***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46384 0:0 zgłoś

  Gieeeeeeeeeksaaaaa !

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #  # 
#  # #  # ##  # 
#  # #  # # # # 
# ## # #  # # # # 
## ## #  # #  ## 
#  # #### #  #