News - Puchar Polski

Olimpia, Concordia i Sokół zaczynają sezon

2014-07-19 10:57:29 Olimpia Elbląg, Concordia Elbląg, Sokół Ostróda

Fot. Paju

Fot. Paju

Były mistrzostwa świata, były popisy polskich drużyn w europejskich pucharach, a teraz czas na start piłkarskiego sezonu na Warmii i Mazurach. Dziś o 17 trzy ekipy z naszego regionu rozpoczną swoje batalie w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski. Oto nasze krótkie prognozy.

 • Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz

Tuż przed meczem Olimpia zakontraktowała pięciu nowych graczy. To będzie duży atut elblążan. Zespół Adama Borosa personalnie na pewno będzie nieco słabszych niż wiosną, ale transfery wydają się bardzo przemyślane i kto wie, czy zespół nie będzie teraz wyglądać ciekawiej? U siebie Olimpia powinna pewnie ograć Calisię. Może nawet z handicapem..?

 • Radomiak Radom - Sokół Ostróda

Zmęczenie barażami, brak - przynajmniej na razie - wzmocnień poza kontuzjowanym Piotrkiem Łysiakiem i - jednak - mniejsze doświadczenie. To wszystko faworyta sobotniego meczu każe upatrywać w gospodarzach z Radomia. Sokół lub jednak niespodzianki, więc wierzymy, że trener Wojtek Tarnowski i tym razem wymyśli sposób na przejście spadkowicza z II ligi. O awans będzie jednak szalenie trudno.

 • Stal Rzeszów - Concordia Elbląg

W sumie... o obu ekipach wiemy niewiele. W Stali bardziej niż na przygotowaniach skupiają się na razie na przejmowaniu I-ligowej licencji od Floty Świonujście, a w Elblągu trwa międzynarodowe zamieszanie kadrowe. Już wiosną elblążanie pokazali jednak, że "w tym szaleństwie jest metoda" i całkiem fajnie wypadli w kilku spotkaniach. Faworytem, mimo wszystko, wydaje się jednak Stal.

Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 17.

PG

 

Pozyczkaportal.pl - porównywarka pożyczek i kredytów online

Komentarze

 1. sok 2014-07-19 19:01:50 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #46274 0:0 zgłoś

  ostatecznie Radomiak wygrał 3 - 0

 2. sok 2014-07-19 18:02:03 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #46273 0:0 zgłoś

  Radomiak 0 - 0 Sokół do przerwy w PP

Dodaj swój komentarz

           
 #### ###### ##### 
#   #   #  # 
 #### ##### #  # 
   # #   ##### 
#  # #   #   
 #### ###### #