Jeziorak nie dał rady i wraca "na tarczy"

2011-03-19 23:59:47 Jeziorak Iława, Piotr Zajączkowski, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Arkadiusz Klimek

Iławianie walczyli dzielnie do 80 minuty. Fot. mksswit.pl

Przez 80 minut Jeziorak Iława stawiał dzielnie opór wyżej notowanemu rywalowi, ale w końcówce Świt zadał dwa zabójcze ciosy i wygrał 2:0.

Iławianie nie przynieśli swoim kibicom wstydu. Ba, mogli w Nowym Dworze Mazowieckim nawet wygrać. W zdziesiątkowanym kontuzjami składzie okazało się to jednak zadanie niewykonalne.

- Byliśmy zespołem równorzędnym, a momentami nawet lepszym – przekonuje Piotr Zajączkowski, trener Jezioraka. - Stwarzaliśmy sobie sytuacje ale zabrakło nam skuteczności, a w końcówce również koncentracji i konsekwencji. Przegraliśmy przez naszą niefrasobliwość i, mimo że zaprezentowaliśmy się nieźle, wracamy bez punktów.

Piotr Gajewski

1. Stomil Olsztyn 2011-03-22 15:27:28 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #2373 0:0 zgłoś

Musze powiedzieć że szkoda tych straconych bramek w końcówce. Liczyłem na chociaż remis. W naszej lidze Świt postrzegany jest jako dobry team i w każdym meczu jest faworytem. A tak naprawdę to beznadziejne wieśniaki i chciałbym żeby drużyny z naszego województwa pokazały Nowo Dworzanom ;p ich miejsce w szeregu.

2. swiezyna 2011-03-20 20:07:14 (***.olsztyn.vectranet.pl) #2344 0:0 zgłoś

Biedni Jeziorowcy... ŻAAAAAAAART :D

3. ;( 2011-03-20 11:48:09 (aceh***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #2331 0:0 zgłoś

dodajmy,że do 60 minuty Świt miał problem ze zrobieniem czegokolwiek na boisku, Jeziorak przeważał ale niestety nie wykorzystał szansy, a powinien wygrać, a teraz czekam na napinaczy Świtu i OKSu i ciekawi moja osobę jak Pan Panie Piotrze opisze w relacji ten mecz, bo w gazecie Olsztyńskiej na rzetelną relacje nie ma co liczyć

4. OE1945 2011-03-20 11:15:24 #2329 0:0 zgłoś

Szkoda :/ Byliście naprawdę blisko remisu.

5. kibic 2011-03-19 15:52:58 (ahi***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #2303 0:0 zgłoś

a Sedlewski czemu nie w pierwszym????

6. :) 2011-03-19 10:59:27 (acaf***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #2291 0:0 zgłoś

stawiam na ładny wynik dla Jezioraka, panie Klimek nie ładnie ferment w mediach robić, bo coś się słyszało, już się zaczyna co nie?? a co do meczyku to warunki trudne, w Świcie grają zawodnicy wysocy i z dużą masą co sprawia,że w takich warunkach są mniej zwrotni, szybkość mniejsza więc powinni Jeziorowcy z nimi wygrać :) powodzenia

7. OlimpiaFan 2011-03-19 10:16:50 #2288 0:0 zgłoś

Liczymy na Was! ;D

8. Kibic 2011-03-19 08:11:15 (dynamic-***-***-***-***.ssp.dialog.net.pl) #2281 0:0 zgłoś