forBet promocja

News - Transfery - I liga

Kolejne ruchy transferowe w Stomilu

2014-07-14 15:00:56 Stomil Olsztyn, Michał Leszczyński, Dawid Mieczkowski, Tomasz Wełnicki, Saulo Camargo, Tomasz Sedlewski, Krzysztof Filipek, Patryk Kun

Tomasz Wełnicki. Fot. Emil Marecki

Tomasz Wełnicki. Fot. Emil Marecki

Cały czas sporo dzieje się w Stomilu Olsztyn, który pod wodzą nowego trenera przygotowuje się do inauguracji sezonu z Wigrami Suwałki. Kilku zawodników podpisało z zespołem kontrakty, inni zaś nie trenują już z olsztyńskim klubem.

Nowe 3-letnie kontrakty z I-ligowcem podpisali dwaj bramkarze: Michał Leszczyński i Dawid Mieczkowski, z tym że ten pierwszy od razu został wypożyczony do innego klubu i w nowym sezonie zagra w II-ligowej Wiśle Puławy (podobnie jak Piotr Łysiak, który prawdopodobnie trafi do Sokoła Ostróda). 

Mimo wcześniejszych rozbieżności, klub zdołał porozumieć się w sprawie rocznego kontaktu z Tomaszem Wełnickim, który ostatecznie wzmocni linię defensywną Stomilu. Zawodnikami olsztyńskiego zespołu nie zostaną za to testowani Tomasz Sedlewski, Krzysztof Filipek i Saulo Camargo, z których po sparingu z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie zrezygnował trener Mirosław Jabłoński.

Kibice nie zobaczą już także w Olsztynie Patryka Kuna, który odrzucił ofertę nowego kontraktu i postanowił spróbować sił w wyższej lidze. Zawodnik trenuje obecnie z Ruchem Chorzów, a zainteresowanie nim wyraża również Jagiellonia Białystok.

Konktraktu z klubem nie podpisze także Paweł Piceluk.

TS

Komentarze

 1. pawel 2014-07-15 14:12:25 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46181 0:0 zgłoś

  po co?

 2. kalin 2014-07-15 12:42:46 (ip-***-***-***-***.free.aero***.net.pl) #46173 0:0 zgłoś

  Krzysztof Filipek do DRWĘCY Nowe Miasto Lubawskie

Dodaj swój komentarz

           
#  # ####  #### 
#  # #  # #   
###### #  # #### 
#  # #  #   # 
#  # #  # #  # 
#  # ####  ####