forBet promocja

News - IV liga - V liga - Juniorzy - A klasa - B klasa

Wszystkie grupy podzielone. Zobacz, kto z kim zagra!

2014-07-11 09:19:49 Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej

Fot. Paju

Fot. Paju

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, w imieniu Wydziału Gier i Ewidencji, zaprezentował wstępny podział na grupy wszystkich lig (od IV w dół) w nadchodzącym sezonie.

"Podział jest wstępną wersją i dopuszcza się dokonanie w nim uzasadnionych korekt. Kluby mają czas do 13 lipca na przesyłanie wniosków o ewentualne zmiany, gdyż w dniu 14 lipca wszelkie wnioski będą rozpatrywane na posiedzeniu Zarządu W-MZPN, który po ewentualnych korektach zatwierdzi podział na grupy wszystkich klas rozgrywkowych na sezon 2014/15" - czytamy w komunikacie W-MZPN.

IV Liga
1. MKS Mrągowia Mrągowo
2. MLKS Szynaka Motor Lubawa
3. KKS Granica Kętrzyn
4. GKS LZS Wikielec
5. OKS Stomil II Olsztyn
6. GKS Pisa Barczewo
7. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
8. GZPN Omulew Wielbark
9. MKS Zatoka Braniewo
10. GLKS Warmiak Łukta
11. DKS Dobre Miasto
12. Olimpia II Elbląg
13. GKS LZS Start Kozłowo
14. KKS Warmia Olsztyn
15. KS Polonia Pasłęk
16. MKS Błękitni Orneta

Klasa Okręgowa Grupa 1
1. GKS Mamry Giżycko
2. MBKS Victoria Bartoszyce
3. CKWS Vęgoria Węgorzewo
4. MKS Mazur Ełk
5. KS Śniardwy Orzysz
6. MLKS Czarni Olecko
7. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
8. RKS Orlęta Rema Reszel
9. BKS Tęcza Biskupiec
10. GKS Granica Bezledy
11. MKS Jeziorany
12. KS Mazur Pisz
13. LUKS Wilczek Wilkowo
14. LKS Łyna Sępopol
15. KS Pojezierze Prostki
16. LKS Błękitni Pasym (1)


Klasa Okręgowa Grupa 2
1. MKS Start Nidzica
2. KS Fortuna Gągławki
3. LKS Orzeł Janowiec Kościelny
4. KS Ewingi Zalewo
5. GLKS Kormoran Zwierzewo
6. KS Unia Susz
7. LKS Tęcza Miłomłyn
8. KS Syrena Młynary
9. LZS Radomniak Radomno
10. KS Jeziorak Iława
11. GKS Stawiguda
12. GKS Polonia Iłowo
13. KS Zalew Frombork
14. KS Barkas II Tolkmicko
15. SRKIS Danpol Knopin
16. LKS Wel Lidzbark Welski

(1) GKS Ossa Biskupiec zrezygnowała z gry w Klasie Okręgowej i przystępuje do A Klasy, w związku z tym nie będzie rozgrywany baraż między GKS Ossa Biskupiec i LKS Błękitni Pasym. LKS Błękitni Pasym pozostają w Klasie Okręgowej, a GKS Ossa Biskupiec przystępuje do A Klasy.

A Klasa – Grupa 1
1. MKS Kłobuk Mikołajki
2. GLKS Jurand Barciany
3. UKS Start Kruklanki
4. LKS Mazur Wydminy
5. MKS Ruciane Nida
6. KS LZS Fala Warpuny
7. GLKS Salęt Boże
8. KS Olimpia Miłki(2)
9. SAS Unia Olecko
10. LKS Reduta Bisztynek
11. BKS Warmianka Bęsia

A Klasa – Grupa 2
1. KS Dąb Kadyny
2. GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie
3. KS Żuraw Godkowo
4. GKS Gmina Braniewo
5. MGKS Miłakowo
6. KS Piast Wilczęta
7. MKS Huragan II Morąg
8. KS Wałsza Pieniężno
9. KS Jastrząb Ględy(2)
10. SISIPZ Victoria Rychliki
11. GKS Cresovia Górowo Iławeckie
12. KS Wojciechy

A Klasa – Grupa 3
1. KS Leśnik Nowe Ramuki
2. Pisa II Barczewo
3. GKS Błękitni Stary Olsztyn
4. KS Tempo Ramsowo Wipsowo
5. LKS Różnowo
6. GKS Gietrzwałd Unieszewo
7. KS Burza SRWSIO Słupy
8. KS Zryw Jedwabno(2)
9. GKS Dźwierzuty
10. SKS Szczytno
11. GLKS Jonkowo

A Klasa – Grupa 4
1. GKS Ossa Biskupiec(1)
2. GKS Grunwald Gierzwałd
3. GSZS Rybno
4. LZS Czarni Rudzienice
5. KS Gmina Kozłowo
6. LKS Tyrowo
7. GKS LZS Wikielec II
8. KS Iskra Narzym
9. MLKS Olimpia Kisielice
10. LZS Osa Ząbrowo
11. KS Mroczno
12. LZS Novoplast Mszanowo
13. KS Zamek Kurzętnik(2)

(1) GKS Ossa Biskupiec zrezygnowała z gry w Klasie Okręgowej i przystępuje do A Klasy, w związku z tym nie będzie rozgrywany baraż między GKS Ossa Biskupiec i LKS Błękitni Pasym. LKS Błękitni Pasym pozostają w Klasie Okręgowej, a GKS Ossa Biskupiec przystępuje do A Klasy.

(2) W związku z nieprzystąpieniem do rozgrywek A Klasy LZS Lubomino-Wilczkowo i MMKS Concordia II Elbląg nie ma potrzeby rozgrywania barażu o utrzymanie w A Klasie między klubami
KS Olimpia Miłki, KS Jastrząb Ględy, KS Zryw Jedwabno i KS Zamek Kurzętnik – te cztery kluby pozostają w A Klasie.

B Klasa – Grupa 1
1. SKFIR Kowalak Kowale Oleckie
2. KS Żagiel Piecki
3. Omet Srokowo
4. UKS Tytan Łankiejmy
5. LKS Orkan Sątopy
6. KS Łabędnik
7. LKS Pogoń Banie Mazurskie
8. KS Śniardwy II Orzysz
9. MKS MOSIR Kętrzyn
10. SSIR Pogoń Ryn

B Klasa – Grupa 2
1. KS Zalew Gmina Batorowo
2. SKS Pama Powodowo
3. LZS Magdalenka Markusy
4. KS Zagłada Lisów
5. KS Pogrom Aniołowo
6. LKS Granica Zagaje
7. LKS Sparta Kwietniewo
8. LKS Agat Jegłownik
9. Relax Płoskinia

B Klasa – Grupa 3
1. LZS Orzeł Czerwonka
2. TSIK Korona Klewki
3. GKS Szczytno
4. KS Jonkovia Jonkowo
5. GLKS II Jonkowo
6. LZS Świątki-Skolity
7. SKF FC Dajtki Olsztyn
8. GKS II Stawiguda
9. KP Purda
10. WKS Wałpusza 07 Jesionowiec
11. KS Łęgajny

B Klasa – Grupa 4
1. KS Wicher Gwiździny
2. LZS Lider Złotowo
3. LKS Płomień Turznica
4. LZS Avista Łążyn
5. UKS Orzeł Ulnowo
6. GSKF KS Oristo Montowo
7. SKF Kunki
8. MKS Olimpia II Olsztynek
9. LZS Jordan Kazanice
10. LZS Wardrom Jamielnik
11. GKS Mewa Smykowo
12. GKS LZS Szymbark
13. GKS Iskra Smykówko
14. OKS Sokół II Ostróda (chcą grać w A Klasie – zdecyduje o tym Zarząd W-MZPN na swoim posiedzeniu w dniu 14 lipca)

Liga Wojewódzka Juniorów
1. OKS Sokół Ostróda
2. ZKS Olimpia Elbląg
3. GKS LZS Wikielec
4. EKS Płomień Ełk
5. OKS Stomil Olsztyn
6. MKS Korsze
7. DKS Dobre Miasto
8. KS Start Działdowo
9. KKS Warmia Olsztyn
10. MLKS Szynaka Motor Lubawa
11. MLKS Znicz Biała Piska
12. MKS Błękitni Orneta
13. GKS Grunwald Gierzwałd
14. LKS Płomień Turznica ? (1)

(1) W związku z rezygnacją GZPN Omulew Wielbark z awansu do Ligi Wojewódzkiej Juniorów prawo awansu otrzymał LZS Orzeł Janowiec Kościelny (drugie miejsce w grupie), który też odmówił
awansu. W związku z tym w Lidze Wojewódzkiej Juniorów możliwość utrzymania się miała MKS Polonia Lidzbark Warmiński (najwyżej sklasyfikowany spadkowicz), ale nie wyraziła chęci
pozostania w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. W tej sytuacji możliwość utrzymania otrzymał kolejny spadkowicz - LKS Płomień Turznica, który do 13 lipca 2014 roku zdecyduje, czy
przystępuje do tej ligi. Jeśli nie, to powstanie vacat. Kluby zainteresowane grą w Lidze Wojewódzkiej Juniorów w to ewentualne miejsce prosimy o przesłanie informacji na adres [email protected] najpóźniej do dnia 13 lipca 2014 roku, gdyż decyzję w sprawie ewentualnego uzupełnienia tego miejsca podejmie Zarząd W-MZPN na swoim posiedzeniu w dniu
14 lipca 2014 roku.

Liga Juniorów – Grupa 1
1. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2. KKS Granica Kętrzyn
3. GKS Granica Bezledy
4. MBKS Victoria Bartoszyce
5. LKS Łyna Sępopol
6. MKS Korsze
7. GKS Pisa Barczewo
8. KS Burza SRWSIO Słupy
9. MLKS Znicz Biała Piska
10. GKS Mamry Giżycko
11. MKS Rominta Gołdap
12. UKS Start Kruklanki
13. MLKS Czarni Olecko
14. GZPN Omulew Wielbark

Liga Juniorów – Grupa 2
1. MKS Zatoka Braniewo (chcą grać w LWJ – zdecyduje o tym Zarząd W-MZPN na swoim
posiedzeniu w dniu 14 lipca)
2. LKS Orzeł Janowiec Kościelny
3. LKS Wel Lidzbark Welski
4. LZS Osa Ząbrowo
5. KS Jeziorak Iława
6. GKS Czarni Małdyty
7. MKS Huragan Morąg
8. KS Iskra Narzym
9. MKS Start Nidzica
10. OKS Stomil Olsztyn
11. UKS Naki Olsztyn
12. KS Polonia Pasłęk
13. GSZS Rybno
14. SISIPZ Victoria Rychliki

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
1. OKS Stomil Olsztyn
2. MMKS Concordia Elbląg
3. Olimpia Elbląg
4. KS Start Działdowo
5. MKS Zatoka Braniewo
6. MKS Mrągowia Mrągowo
7. OKS Sokół Ostróda
8. UKS Rona 03 Ełk
9. MKS Mazur Ełk
10. UKS Naki Olsztyn
11. KS Ewingi Zalewo (1)
12. KKS Warmia Olsztyn (2)
13. SKS Szczytno (3)
14. Vacat (4)

(1) W związku z rezygnacją MKS Błękitni Orneta z awansu do Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych prawo awansu otrzymał KS Ewingi Zalewo (drugie miejsce w grupie) i z tego prawa skorzystał.

(2) W związku z rezygnacją KKS Granica Kętrzyn z awansu do Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych prawo awansu otrzymał RKS Orlęta Reszel (drugie miejsce w grupie), który również odmówił
awansu. W związku z tym w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych mógł utrzymać się UKS Start Kruklanki (najwyżej sklasyfikowany spadkowicz), jednak nie wyraził chęci gry w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Możliwość utrzymania się będą miał kolejny spadkowicz KS Syrena Młynary, ale również nie skorzystała z możliwości pozostania w tej lidze. Kolejny spadkowicz KKS Warmia Olsztyn, wyraził chęć gry w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych.

(3) W związku z rezygnacją KS Iskra Narzym z awansu do Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych prawo awansu otrzymał GSZS Rybno (drugie miejsce w grupie), który również odmówił awansu. W
związku z tym w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych możliwość utrzymania otrzymał SKS Szczytno (kolejny spadkowicz po UKS Start Kruklanki, KS Syrena Młynary i KKS Warmia Olsztyn) i
wyraził chęć gry w tej lidze.

(4) W związku z wycofaniem się KS Polonia Pasłęk z gry w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych powstał vacat. Kluby zainteresowane grą w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych prosimy o
przesłanie informacji na adres [email protected] najpóźniej do dnia 13 lipca 2014 roku, gdyż decyzję w sprawie uzupełnienia tego miejsca podejmie Zarząd W-MZPN na swoim
posiedzeniu w dniu 14 lipca 2014 roku.

Liga Juniorów Młodszych – Grupa 1
1. RKS Orlęta Rema Reszel
2. MKS Rominta Gołdap
3. MKS Korsze
4. GKS Mamry Giżycko
5. CWKS Vęgoria Węgorzewo
6. KS Śniardwy Orzysz
7. LKS Mazur Wydminy
8. KKS Granica Kętrzyn
9. GLKS Jurand Barciany
10. MKS Orzysz
11. UKS Sokół Garbno
12. KS Mazur Pisz
13. KS Pojezierze Prostki
14. MBKS Victoria Bartoszyce

Liga Juniorów Młodszych – Grupa 2 (system szkocki)
1. Olimpia Elbląg
2. KS Wałsza Pieniężno
3. GKS Cresovia Górowo Iławeckie
4. MKS Błękitni Orneta
5. KS Polonia Pasłęk
6. KS Barkas Tolkmicko
7. LKS Magdalenka Markusy

Liga Juniorów Młodszych – Grupa 3
1. GLKS Warmiak Łukta
2. OKS Stomil Olsztyn
3. GKS Pisa Barczewo
4. BKS Tęcza Biskupiec
5. KS Jonkovia Jonkowo
6. KS Zryw Jedwabno
7. MKS Jeziorany
8. GKS LZS Start Kozłowo
9. LKS Błękitni Pasym
10. GKS Stawiguda
11. KKS Warmia II Olsztyn
12. LKS Reduta Bisztynek

Liga Juniorów Młodszych – Grupa 4
1. KS Ewingi Zalewo
2. MKS Start Nidzica
3. GKS Polonia Iłowo
4. MLKS Szynaka Motor Lubawa
5. KS Unia Susz
6. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
7. LKS Orzeł Janowiec Kościelny
8. MKS Olimpia Olsztynek (chcą grać w LWJM – zdecyduje o tym Zarząd W-MZPN na swoim
posiedzeniu w dniu 14 lipca)
9. KS Jeziorak Iława
10. GKS Ossa Biskupiec
11. KS Wicher Gwiździny
12. LKS Tęcza Miłomłyn
13. MLKS Olimpia Kisielice

W związku z sygnałami o zainteresowaniu niektórych Klubów stworzeniem Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy prosimy wszystkie Kluby zainteresowane ewentualnym udziałem w takiej lidze w
sezonie 2014/15 o przesłanie informacji na adres [email protected] najpóźniej do 13 lipca 2014 roku. W dniu 14 lipca 2014 temat ewentualnego powstania Ligi Wojewódzkiej
Trampkarzy będzie dyskutowany na posiedzeniu Zarządu W-MZPN.

Liga Trampkarzy – Grupa 1
1. UKS Rona 03 Ełk
2. KS Mazur Pisz
3. MKS Mrągowia Mrągowo
4. MKS Mazur Ełk
5. MLKS Znicz Biała Piska
6. GLKS Salęt Boże
7. KKS Granica Kętrzyn
8. UKS Start Kruklanki
9. KS Olimpia Gmina Miłki
10. MLKS Czarni Olecko
11. MKS Ruciane-Nida
12. CWKS Vęgoria Węgorzewo
13. LUKS Wilczek Wilkowo

Liga Trampkarzy – Grupa 2
1. ZKS Olimpia Elbląg
2. MKS Błękitni Orneta
3. DKS Dobre Miasto
4. GKS Granica Bezledy
5. KS Ewingi Zalewo
6. MMKS Concordia Elbląg
7. KS Zalew Frombork
8. LKS Agat Jegłownik
9. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
10. MGKS Miłakowo
11. MKS Huragan Morąg

Liga Trampkarzy – Grupa 3
1. OKS Stomil Olsztyn
2. KKS Warmia Olsztyn
3. LZS Orzeł Czerwonka
4. SKS Szczytno
5. GLKS Jonkowo
6. BKS Tęcza Biskupiec
7. GKS Dźwierzuty
8. TSIK Korona Klewki
9. AP Stomil Olsztyn
10. UKS Naki Olsztyn
11. OSPPN Czereś Olsztyn
12. KS Tempo Ramsowo Wipsowo

Liga Trampkarzy – Grupa 4
1. GKS LZS Wikielec
2. DKS Wkra Działdowo
3. KS Jeziorak Iława
4. MLKS Szynaka Motor Lubawa
5. OKS Sokół Ostróda
6. LZS Radomniak Radomno
7. LKS Wel Lidzbark Welski
8. KS Gmina Kozłowo
9. GKS Grunwald Gierzwałd
10. MKS Start Nidzica
11. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
12. Don Bosco Ostróda
13. GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo

W związku z sygnałami o zainteresowaniu niektórych Klubów stworzeniem Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych prosimy wszystkie Kluby zainteresowane ewentualnym udziałem w takiej
lidze w sezonie 2014/15 o przesłanie informacji na adres [email protected] najpóźniej do 13 lipca 2014 roku. W dniu 14 lipca 2014 temat ewentualnego powstania Ligi Wojewódzkiej
Trampkarzy Młodszych będzie dyskutowany na posiedzeniu Zarządu W-MZPN.

Liga Trampkarzy Młodszych – Grupa 1
1. UKS Rona 03 I Ełk
2. CWKS Vęgoria Wegorzewo
3. KKS Granica Kętrzyn
4. MKS Mazur Ełk
5. GKS Mamry Giżycko
6. UKS Rona 03 II Ełk
7. UKS Hetman Baranowo
8. BUKS Barczewo
9. UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce
10. MKS Korsze
11. GKS LZS Start Kozłowo
12. MKS Mrągowia Mrągowo
13. AP Węgorzewo
14. SKS Szczytno

Liga Trampkarzy Młodszych – Grupa 2
1. Concordia I Elbląg
2. Olimpia I Elbląg
3. Olimpia II Elbląg
4. Don Bosco Ostróda
5. KS Jeziorak Iława
6. MKS Zatoka Braniewo
7. KS Jastrząb Ględy
8. KS Zamek Kurzętnik
9. MLKS Szynaka Motor Lubawa
10. GKS Czarni Małdyty
11. KS Polonia Markusy Markusy
12. KS Syrena Młynary
13. KS Mroczno
14. Naki I Olsztyn
15. OKS Stomil Olsztyn

Młodzik – Grupa 1
1. UKS Rona 03 I Ełk
2. LUKS Huragan Pisz
3. MKS Mazur I Ełk
4. UKS Rona 03 II Ełk
5. MLKS Znicz Biała Piska
6. MKS Rominta Gołdap
7. MLKS Czarni Olecko
8. KS Śniardwy Orzysz
9. GKS Mamry Giżycko

Młodzik – Grupa 2
1. SSIR Pogoń Ryn
2. MKS Kłobuk Mikołajki
3. UKS Hetman Baranowo
4. BKS Tęcza Biskupiec
5. MKS Mrągowia Mrągowo
6. UKS BUKS Barczewo
7. GKS Pisa Barczewo
8. MKS Korki Biskupiec

Młodzik – Grupa 3
1. MKS Korsze
2. KKS Granica Kętrzyn
3. RKS Orlęta Rema Reszel
4. UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce
5. LKS Łyna Sępopol
6. CWKS Vęgoria Węgorzewo
7. AP Węgorzewo
8. GLKS Jurand Barciany
9. MBKS Victoria Bartoszyce

Młodzik – Grupa 4
1. GKS Cresovia Górowo Iławeckie
2. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3. MKS Błękitni Orneta
4. KS Wojciechy
5. MKS Jeziorany
6. KS Wałsza Pieniężno
7. MGKS Miłakowo
8. DKS Dobre Miasto
9. MKS Zatoka Braniewo
Młodzik – Grupa 5
1. Olimpia I Elbląg
2. Olimpia II Elbląg
3. Olimpia III Elbląg
4. ZKS Olimpia IV Elbląg
5. ZKS Olimpia V Elbląg
6. Concordia I Elbląg
7. Concordia II Elbląg
8. KS Barkas Tolkmicko
9. KS Dąb Kadyny

Młodzik – Grupa 6
1. KS Polonia Markusy
2. MKS Huragan Morąg
3. KS Ewingi Zalewo
4. SISIPZ Victoria Rychliki
5. KS Polonia Pasłęk
6. LKS Tęcza Miłomłyn
7. Don Bosco Ostróda
8. OKS Sokół Ostróda
9. GLKS Warmiak Łukta

Młodzik – Grupa 7
1. KS Jeziorak Iława
2. GKS LZS Wikielec
3. LZS Radomniak Radomno
4. MLKS Olimpia Kisielice
5. LKS Płomień Turznica
6. LZS Czarni Rudzienice
7. GKS Ossa Biskupiec
8. KS Unia Susz
9. UKS Mały Jeziorak Iława

Młodzik – Grupa 8
1. GSZS Rybno
2. MLKS Szynaka Motor Lubawa
3. UPKS Poncio 2010 Lidzbark Welski
4. DKS Wkra Działdowo
5. UKS Jedynka Nidzica
6. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
7. KS Constract Lubawa

Młodzik – Grupa 9
1. SKS I Szczytno
2. LKS Błękitni Pasym
3. Omulew I Wielbark
4. GKS Szczytno
5. Omulew II Wielbark
6. MKS Olimpia Olsztynek
7. KS Zryw Jedwabno
8. KS Leśnik Nowe Ramuki
9. GKS Stawiguda

Młodzik – Grupa 10
1. Naki III Olsztyn
2. OKS Stomil III Olsztyn
3. Naki I Olsztyn
4. AP Stomil Olsztyn
5. OKS Stomil I Olsztyn
6. OKS Stomil II Olsztyn
7. Naki II Olsztyn
8. KKS Warmia Olsztyn
9. UKS Naki IV Olsztyn

Orlik – Grupa 1
1. MKS Rominta Gołdap
2. MLKS Czarni Olecko
3. UKS Rona 03 I Ełk
4. UKS Rona 03 II Ełk

Orlik – Grupa 2
1. UKS Salos Ełk
2. KS Pojezierze Prostki
3. UKS Rona 03 III Ełk
4. UKS Rona 03 IV Ełk
5. UKS Rona 03 V Ełk

Orlik – Grupa 3
1. MKS Mazur Ełk
2. EKS Płomień I Ełk
3. KS Śniardwy I Orzysz
4. MLKS Znicz Biała Piska
5. LUKS Huragan Pisz

Orlik – Grupa 4
1. CWKS Węgoria Węgorzewo
2. AP Węgorzewo
3. MAP Mazuria Giżycko
4. GKS Mamry Giżycko
5. UKS Start Kruklanki

Orlik – Grupa 5
1. SSIR Pogoń Ryn
2. MKS Kłobuk I Mikołajki
3. MKS Mrągowia I Mrągowo
4. MKS Mrągowia II Mrągowo
5. UKS Hetman Baranowo

Orlik – Grupa 6
1. LUKS Wilczek Wilkowo
2. KKS Granica I Kętrzyn
3. GLKS Jurand Barciany
4. MKS Korsze
5. RKS Orlęta Rema Reszel
Orlik – Grupa 7
1. BKS Warmianka Bęsia
2. BKS Tęcza Biskupiec
3. LZS Fala Warpuny
4. MKS Korki Biskupiec

Orlik – Grupa 8
1. MBKS Victoria Bartoszyce
2. MKS Polonia I Lidzbark Warmiński
3. MKS Polonia II Lidzbark Warmiński
4. UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce
5. GKS Cresovia Górowo Iławeckie

Orlik – Grupa 9
1. MKS Jeziorany
2. BUKS Barczewo
3. GKS Pisa Barczewo
4. BUKS II Barczewo

Orlik – Grupa 10
1. DKS Dobre Miasto
2. DKS II Dobre Miasto
3. SRKIS Danpol Knopin
4. SRKIS Danpol II Knopin

Orlik – Grupa 11
1. KS Piast Wilczęta
2. KS Syrena Młynary
3. GKS Gmina Braniewo
4. MKS Błękitni Orneta
5. KS Zalew Frombork

Orlik – Grupa 12
1. ZKS Olimpia I Elbląg
2. ZKS Olimpia II Elbląg
3. GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie
4. LKS Agat Jegłownik

Orlik – Grupa 13
1. MMKS Concordia I Elbląg
2. MMKS Concordia II Elbląg
3. MMKS Concordia III Elbląg
4. ZKS Olimpia III Elbląg
5. ZKS Olimpia IV Elbląg

Orlik – Grupa 14
1. GKS Żuraw Godkowo
2. GKS Czarni I Małdyty
3. MKS Huragan I Morąg
4. KS Polonia Pasłęk
5. SISIPZS Victoria Rychliki

Orlik – Grupa 15
1. Don Bosco I Ostróda
2. Don Bosco II Ostróda
3. GLKS Kormoran Zwierzewo
4. GLKS Warmiak Łukta
5. GKS Gietrzwałd - Unieszewo

Orlik – Grupa 16
1. OKS Sokół I Ostróda
2. OKS Sokół II Ostróda
3. OKS Sokół III Ostróda
4. LKS Tyrowo
5. LKS Płomień Turznica

Orlik – Grupa 16
1. MLKS Motor I Lubawa
2. MLKS Motor II Lubawa
3. GKS LZS I Wikielec
4. GKS LZS II Wikielec
5. MLKS Olimpia Kisielice
6. UKS Mały Jeziorak Iława

Orlik – Grupa 17
1. UPKS Poncio 2010 Lidzbark Welski
2. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3. GSZS Rybno
4. LZS Novoplast Mszanowo
5. KS Zamek Kurzętnik

Orlik – Grupa 18
1. GKS Polonia Iłowo
2. KS Gmina I Kozłowo
3. KS Gmina II Kozłowo
4. DKS Wkra I Działdowo
5. DKS Wkra II Działdowo
Orlik – Grupa 19
1. UKS Dwójka Nidzica
2. UKS Jedynka I Nidzica
3. UKS Jedynka II Nidzica
4. UKS Jedynka III Nidzica

Orlik – Grupa 20
1. SKS I Szczytno
2. SKS II Szczytno
3. LKS Błękitni Pasym
4. UKS Naki III Olsztyn
5. UKS Naki IV Olsztyn

Orlik – Grupa 21
1. GKS I Stawiguda
2. KS Fortuna I Gągławki
3. KS Fortuna II Gągławki
4. MKS Olimpia Olsztynek
5. KKS Warmia Olsztyn

Orlik – Grupa 22
1. AP Stomil I Olsztyn
2. AP Stomil II Olsztyn
3. GKS Błękitni Stary Olsztyn
4. OSPPN Czereś Sport Olsztyn
5. GLKS Jonkowo

Orlik – Grupa 23
1. UKS Naki I Olsztyn
2. UKS Naki II Olsztyn
3. AP Stomil III Olsztyn
4. AP Stomil IV Olsztyn
5. KKP Stomil Olsztyn

Orlik – Grupa 24
1. OKS Stomil I Olsztyn
2. OKS Stomil II Olsztyn
3. LKS Różnowo
4. UKS Frendo I Dywity
5. UKS Frendo II Dywity

Żak – Grupa 1
1. MKS Mazur I Ełk
2. EKS Płomień Ełk
3. MLKS Czarni Olecko
4. MAP Mazuria I Giżycko
5. MAP Mazuria II Giżycko

Żak – Grupa 2
1. UKS Rona 03 I Ełk
2. UKS Rona 03 II Ełk
3. MKS Orzysz
4. KS Pojezierze Prostki

Żak – Grupa 3
1. CWKS Vęgoria I Węgorzewo
2. GKS Mamry I Giżycko
3. GKS Mamry II Giżycko
4. AP Węgorzewo

Żak – Grupa 4
1. KKS Granica Kętrzyn
2. RKS Orlęta I Reszel
3. MKS Mrągowia I Mrągowo
4. MKS Korki Biskupiec

Żak – Grupa 5
1. UKS Legia Bart Bartoszyce
2. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3. MKS Polonia II Lidzbark Warmiński
4. MKS Błękitni Orneta

Żak – Grupa 6
1. KS Syrena Młynary
2. ZKS Olimpia I Elbląg
3. ZKS Olimpia II Elbląg
4. LKS Agat Jegłownik

Żak – Grupa 7
1. MMKS Concordia I Elbląg
2. MMKS Concordia II Elbląg
3. ZKS Olimpia III Elbląg
4. ZKS Olimpia IV Elbląg
Żak – Grupa 8
1. MKS Huragan I Morąg
2. GKS Czarni I Małdyty
3. KS Polonia Pasłęk
4. SISIPZ Victoria Rychliki

Żak – Grupa 9
1. MLKS Motor I Lubawa
2. MLKS Motor II Lubawa
3. OKS Sokół Ostróda
4. Don Bosco I Ostróda
5. UKS Mały Jeziorak I Iława
6. UKS Mały Jeziorak II Iława

Żak – Grupa 10
1. KS Start Działdowo
2. KS Gmina Kozłowo
3. KS Gmina II Kozłowo
4. AP I Działdowo
5. AP II Działdowo

Żak – Grupa 11
1. MKS Olimpia Olsztynek
2. KS Strażak Gryźliny
3. UKS Jedynka Nidzica
4. UKS Dwójka Nidzica

Żak – Grupa 12
1. SKS Szczytno
2. KKP Stomil Olsztyn
3. KKS Warmia Olsztyn
4. OSSPN Czereś Sport Olsztyn

Żak – Grupa 13
1. UKS Naki I Olsztyn
2. UKS Naki II Olsztyn
3. GKS I Gietrzwałd-Unieszewo
4. GLKS Jonkowo

Żak – Grupa 14
1. OKS Stomil Olsztyn
2. GKS Pisa Barczewo
3. BUKS I Barczewo
4. BUKS II Barczewo

red

źródło: W-MZPN

Komentarze

  1. Grand 2014-07-14 14:24:22 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #46153 0:0 zgłoś

    Mamry spadły tylko dlatego, że nie mają licencji na spikera. WMZPN to jeden wielki burdel

  2. oko 2014-07-14 13:39:46 (webdefence.cluster-d.websense.net) #46149 0:0 zgłoś

    http://podlaskizpn.org/index.php?action=view&idn=2721 Drwęca czy Barkas? Będą jaja?

  3. mario 2014-07-13 18:24:25 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #46139 0:0 zgłoś

    szkoda również że nie pisze się o tym jak wmzpn na siłę chce zalegalizować niby fuzję Drwęcy.

  4. boski 2014-07-12 15:33:35 (public-gprs***.centertel.pl) #46093 0:0 zgłoś

    Ja wam mówię olimpia 2 się utrzyma przecież jak by to było by drużyna pana prezesa który jest tezż ważniejsza szycha w wzpnie przecież już w tamtym sezonie pokazali że potrafia utrzymujac węgorie a nie dopuszczajac będacej na 3 miejscu victori do baraży teraz też tak będzie p

  5. ,,,,,,,,, 2014-07-12 07:17:50 (***.business.static.vectranet.pl) #46083 0:0 zgłoś

    szkoda że dwadozera nie napisze jak to wmzpn chce na siłę utrzymać olimpię II w IV lidze

  6. mario1987 2014-07-11 17:32:41 (m***-***-***-***.cust.tele***.no) #46077 0:0 zgłoś

    Artykuł kopiuj wklej ze strony związku wmzpn.pl...katastrofa , zero inwencji twórczej

  7. gracz 2014-07-11 17:27:58 (***.business.static.vectranet.pl) #46076 0:0 zgłoś

    tak być powinno, tylko podobno Olimpia chce na siłe utrzymać IV lige i mogą jeszcze cuda na kiju wyjść także trzeba poczekać do poniedziałku tak jak kiedyś mówiłem po mistrzostwach wszystko się wyjaśni bo leśni wrócą z Brazylii :))

  8. on 2014-07-11 17:03:08 (bc.ncsa.nato.int) #46075 0:0 zgłoś

    Z tego co wiem to Drweca bedzie grac w III lidze, a Olimpia II Elblag w V lidze. Tak wiec Mamry Gizycko i Victoria Bartoszyce beda wystepowac w IV lidze. Mam racje czy sie myle?

  9. Antek 2014-07-11 16:08:53 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46074 0:0 zgłoś

    To Drwęca w końcu 4 czy 3 liga ?

  10. qwerty 2014-07-11 16:08:51 (dqk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46073 0:0 zgłoś

    Olimpia Elbląg w 3 lidze, a Olimpia II Elbląg w 4? Nie powinny być przynajmniej dwie ligi różnicy?

  11. kibic 2014-07-11 13:49:32 (dtp***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46071 0:0 zgłoś

    TYLKO BURZA! SRWSIO!

  12. do załamany 2014-07-11 11:34:55 (public***.cdma.centertel.pl) #46069 0:0 zgłoś

    Nie dziw się ,że kluby nie chcą grać w Lidze Wojewódzkiej bo jest tam niski poziom, prawie ten sam co w okręgowych, są dalsze wyjazdy (całe województwo) , na meczach jest 3 sędziów - 300 zł więcej do zapłaty, kluby mają bardzo wąskie kadry, coraz mniej dzieciaków gra w piłkę w tym wieku.

  13. chruscik 2014-07-11 10:30:29 (auo***.internetdsl.tpnet.pl) #46067 0:0 zgłoś

    Fajna, mocna pierwsza grupa okręgówki, najsilniejsza chyba od kilku lat. Ale najprawdopodobniej Victoria i Mamry pozostaną w IV lidze, dojdzie więc pewnie Knopin i Gągławki

  14. obserwator 2014-07-11 10:28:00 (***.***.***.***) #46066 0:0 zgłoś

    Patrząc na grupy seniorskie V liga o ile tak zostanie to grupa I zdecydowanie silniejsza. Przykład błękitnych w pierwszej grupie się meczyli przeskakujac do II grupy mamy awans. Powinno to być bardziej wytasowane.

  15. załamany 2014-07-11 09:40:13 (***.***.***.***) #46065 0:0 zgłoś

    No trzeba powiedzieć, że piłka w naszym Województwie, to prestiż i jak religia, oto przykład wyłowiony z artykułu: "...W związku z rezygnacją GZPN Omulew Wielbark z awansu do Ligi Wojewódzkiej Juniorów prawo awansu otrzymał LZS Orzeł Janowiec Kościelny (drugie miejsce w grupie), który też odmówił awansu. W związku z tym w Lidze Wojewódzkiej Juniorów możliwość utrzymania się miała MKS Polonia Lidzbark Warmiński (najwyżej sklasyfikowany spadkowicz), ale nie wyraziła chęci pozostania w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. W tej sytuacji możliwość utrzymania otrzymał kolejny spadkowicz - LKS Płomień Turznica, który do 13 lipca 2014 roku zdecyduje, czy przystępuje do tej ligi...."

Dodaj swój komentarz

                    
#    # #   # #####  
#    #  # #  #    # 
#    #   #   #    # 
#    #   #   #####  
 #  #    #   #   #  
  ##     #   #    #