forBet promocja

News - Inne - I liga

R-GOL nadal sponsorem technicznym Stomilu

2014-07-04 14:19:51 Stomil Olsztyn, R-GOL, R-GOL.com, Marcin Radziwon

R-GOL nadal sponsorem technicznym Stomilu

Przez kolejne dwa lata piłkarzy Stomilu Olsztyn będzie ubierać ostródzka firma R-GOL. Zawodnicy nadal będą grać w strojach marki RG.

- Po raz pierwszy w historii udało się nam przekonać sponsora technicznego, aby w ten sam sposób potraktował seniorów i grupy młodzieżowe. Już teraz chciałbym naszym partnerom serdecznie podziękować - podkreślał podczas konferencji Łukasz Budnik, wiceprezes zarządu Stomilu.

- Mamy nadzieję, że po kolejnych dwóch latach będziemy jeszcze bardziej zadowoleni ze współpracy. Cieszymy się, że klub coraz mocniej chce stawiać na młodzież i w tym aspekcie chcemy władze Stomilu wspierać - zapowiedział z kolei Marcin Radziwon, szef firmy R-GOL.

Robert Kiłdanowicz, prezes zarządu zauważył natomiast, że współpraca z firmą R-GOL to znakomity przykład wzajemnego wspierania lokalnej firmy i klubu.

- R-GOL to obecnie firma o zasięgu i znaczeniu krajowym, dlatego cieszymy się, że poprzez grę w I lidze będziemy mogli przyczynić się dodatkowo do jeszcze większego wzrostu jej rozpoznawalności - stwierdził Kiłdanowicz.

Przedstawiciele firmy R-GOL już teraz zapowiadają, że oprócz postawienia na młodzież, szczególną uwagę firmą przyłoży w tym roku do uczczenia 20-lecia awansu do Ekstraklasy. W planach jest m.in. specjalnej koszulki w stylu retro.

Piłkarze, zarówno pierwszego zespołu, jak i wszystkich pozostałych drużyn, nadal będą występować w strojach marki RG.

red

Komentarze

 1. pabloaimar 2014-07-07 10:33:29 (***.***.msitelekom.pl) #45974 0:0 zgłoś

  Kim jest ten as z lewej strony? Prawdziwy mężczyzna ostatni raz w życiu w wypuszczonej koszuli pokazuje się w wieku 11 lat.

 2. rodzic 2014-07-06 10:41:48 (ip-***-***-***-***.multi.internet.cyfrowypolsat.pl) #45954 0:0 zgłoś

  W koncu nie bedzie problemu ze sprzetem .Brawo nowy zarząd!!!!!!!W imieniu dzieci dziękujemy!!!!!!!!!!!

Dodaj swój komentarz

          
##### #### ##### 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #### #####