forBet promocja

News - Inne

R-GOL.com zaprasza do nowego... eSklepu!

2014-06-28 23:29:00 R-GOL, R-GOL.com

Rys. KaRo

Rys. KaRo

Już od dłuższego czasu ostródzki R-GOL, jeden z naszych partnerów i sponsorów, nie jest lokalną firemką, lecz jednym z ogólnopolskich potentatów w branży dystrybutorów piłkarskiego sprzętu. Ostatni ruch firmy, czyli otwarcie nowego sklepu internetowego na dotychczasowej domenie, to jednak prawdziwe wyprzedzenie epoki. Przeczytajcie, a potem zajrzyjcie. Polecamy.

Nowy R-GOL: "Zmieniliśmy świat piłkarskich zakupów" 

Tajemnicza kampania pod hasłem "The Special One" ruszyła 10 maja. Zapewne nie raz natknęliście się od tamtego czasu na nasz banner w sieci. Wszystko dlatego, że pod koniec lata 2013 roku postanowiliśmy zmienić świat piłkarskich zakupów. Chcieliśmy wyjść przed szereg, wyprzedzić epokę, zrobić rewolucję. Mamy nadzieję, że się udało.

Nowy R-GOL.com, po blisko dziesięciu miesiącach prac koncepcyjnych i wytężonych przygotowań technicznych, wystartował 12 czerwca - dokładnie dwie godziny przed inauguracją mistrzostw świata w Brazylii. To również z tego powodu zapamiętamy mecz Brazylia - Chorwacja

Naszych klientów przywitał nowy, dedykowany banner z "Szamo". Grzesiek Szamotulski zaczął jako nasz klient, a od pewnego czasu wspiera nas przy okazji różnych akcji. Zresztą nie tylko on.

Co się zmieniło? Najprościej byłoby napisać: prawie wszystko. Odświeżyliśmy interfejs, na nowo zbudowaliśmy menu i podzieliliśmy nasze produkty na kategorie. Na stronie pojawiły się nowe teksty, nowe ikony i nowa stopka. Ale to wszystko... kosmetyka.

Tzw. różnicę robią nowe opcje i nowa funkcjonalność strony. Nowy R-GOL.com, jako pierwszy internetowy sklep piłkarski w Polsce, jest maksymalnie responsywny, a to oznacza, że jest w pełni dostosowany do wszelkich urządzeń mobilnych. Nowej wersji eSklepu towarzyszy zresztą charakterystyczna wyliczanka: "Z komórki, z tabletu, z komputera... Z autobusu, z szatni, zza biurka...". Tak: chcemy być wszędzie i chcemy, żebyście odwiedzali R-GOL.com z każdego miejsca.

Nowością jest również moduł do zamawiania haftu na butach marki Nike oraz możliwość zakupów na raty. Tę ostatnią opcję wprowadziliśmy chyba także jako pierwszy piłkarski sklep w Polsce.

Mocno rozbudowaliśmy również nasz program lojalnościowy RG TEAM, który całkowicie przebudowaliśmy, dodając m.in. opcję zbierania punktów, wymienialnych później na upominki i rabaty.

To nie wszystko. Na stronie głównej pojawił się specjalny moduł, promujący nowe materiały naszego unikatowego serwisu R-GOL.info z nowinkami na temat piłkarskiego sprzętu, a także trzy buttony przekierowujące do "sklepów w sklepie", czyli specjlanych podstron, poświęconych wyłącznie danej marce i dostosowanych do jej priorytetów. Na R-GOL.com powstał zatem sklep Nike, sklep adidas i sklep naszej marki własnej, czyli RG.

Poza szeroko zakrojoną kampanią, nowy eSklep promuje wyjątkowa promocja. W czasie mistrzostw świata, a więc do 13 lipca, każdy zakup powyżej 99 PLN będzie przez nas dostarczany kurierem za darmo, a haft będzie darmowy na wszystkich modelach obuwia marki Nike. Mamy nadzieję, że będzie o nas coraz głośniej. Nowy R-GOL.com to w końcu "The Special One"

 

Z piłkarskim pozdrowieniem,

drużyna R-GOL.com

ZOBACZ NOWY eSKLEP R-GOL.com! [KLIKNIJ!]

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #### 
##  # # # #   
# # # #  # #### 
# # # ######   # 
#  ## #  # #  # 
#  # #  # ####